Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ilyesmit jól lereagálni?

Ilyesmit jól lereagálni?

Figyelt kérdés

A kiindulasról annyit, hogy egyedülálló apa vagyok.

Magas, izmos és még jóképű is.

Szóval soha nem volt gond nekem nőkkel ismerkedni, mert 18 éves korom óta kezdeményeznek.

De most volt egy olyan szitu amivel nem nagyon tudtam mit kezdeni.

A családom 2 éve nem volt együtt teljes létszámban, mert covid stb.

Viszont tegnapra hosszú szervezés után összejöttünk kb 40en.

Hatalmas evés ivás, öröm és boldogság....

És az egyik unokatesóm férjének az előző hàzasságábból született fia is ott volt...a csodaszép baràtnőjével..

Az első összenézés után egyértelmű volt hogy tuti vagyok nála és az én nézésemben is benne volt hogy ez igen gyönyörű vagy.

így inkább mindig átmentem a helység másik részére ahol volt a csaj.

De ő odavolt a kislányomért, körmöt festettek, rajzoltak...

És akkor eljött az a pillanat ami mindig van ilyen csaladi összejöveteleken, hogy a nők elkezdenek a gyerekeken hangosan gyönyörködni.

Itt is eljött, hogy milyen szép a kislányom tiszta apja stb.

Erre a csaj beszólt egy ilyet, hogy igen. Gyönyörű a szeme, ugyanolyan gyönyörű, mint az apukájának...

Közben a palija meg hallótávolságban.

Mindenki úgy tett, mintha nem hallotta volna, így nem volt gond, de levágós volt, hogy ha kimegyek a kertbe ő is jön.

Ha bemegyek gyerekkel játszani ő is jön.


Nekem igazából az ilyesmi nem okoz gondot..de itt most csaladon belül vagyunk ez meg tabu.


De közben meg én is láttam, hogy nemcsak csodaszép, de kedves a gyerekemmel, normálisan viselkedik tarsasagban, szépen fel van öltözve.

Egy igazi nő.

Szóval jött egy pillanat amikor ketten maradtunk, én meg rákerdeztem hogy most mi legyen, mert kellemetlen helyzetbe hoz.

Erre-mit szeretnél mi legyen?

Most semmi se.

Számot cseréltünk aztán otthagytam.


2022. aug. 20. 22:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%
Hűha!! :)
2022. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
És most mit kéne ehhez szólnunk?
2022. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Feketeruhasember ***** válasza:
98%

Én tudom hogy egyedül leszek a véleményemmel, és esküszöm semmi ilyesmi nem szokott zavarni nem vagyok nyelvtan náci, de 10-ből 9 ember egyszerűen képtelen felfogni mi a különbség a helyiség és a helység között..


Egyébként nem tudom mit szóljak hozzá..csak leírtad mi volt, de te nem írtad le mit akarsz, így nincsen mire válaszolni. Vagy helyetted döntsük el?

Ha legalább leírnád mit szeretnél akkor lehetne tanácsot adni.

2022. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
35%
☎️🤞
2022. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%

Ok, kidicsekedted magad nekünk.

De mi a kérdés?!

2022. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
kötöd magad olyan alapvető társadalmi konvencióhoz, amelyhez a csaj, talán a kora miatt nem ragaszkodik. fiatal, és valszeg kötetlen kapcsolatban van a sráccal, és jót tesz az egójának, ha egy középkorú faszit hülyíthet. dugható, de a helyedben nem ringatnám magam illúziókba.
2022. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%
Hát a csaj kapcsolata az unokatesód fiával nyilván kuka.
2022. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%

Ha a párjával ezt megteszi nem lehet igazi nő..

Veled is megtenné..


Felejtsd el amíg kapcsolatban vannak!

Nem is értem hogy lehet valakit megbámulni aki foglalt..

Az alapból kiesik szerintem..

2022. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

Ha ennyire a lábaid előtt hever minden nő, akkor miért vagy 40 évesen egyedülálló?

És ha ennyire válogathatsz, akkor miért pont a rokon barátnőjét akarod elcsábítani?

Lehet, hogy jól nézel ki, de csupán ezen történet alapján és feltételezve, hogy akarsz valmait a csajtól a számcsere alapján a gerincesség és az eszesség nem az erősséged...

2022. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%
A linket lehagytad véletlenül
2022. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!