Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Volt már úgy, hogy szégyenkezt...

Volt már úgy, hogy szégyenkeztél részeg rokonod viselkedése miatt?

Figyelt kérdés
Családi rendezvényen, vagy csak kint az utcán pl.
2022. aug. 24. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

Apámon kívül szinte mindenki alkoholista a családban, de zugivók.

2022. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Volt, nem is egyszer. A családom férfi tagjai (rajtam kívül) nagyon szeretnek inni, viszont vállalhatatlanul idióták lesznek olyankor. Volt már ebből többek között verekedés mással, de a leggyakoribb az volt, hogy csak égünk.
2022. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nőttem fel. Apám masszív alkoholista egy 400fős faluban (ahol mindenki ismert mindenkit)

Irtó megalázó volt!

Volt h egyedül voltam otthon (olyan 12 lehettem) és csengettek h vigyem haza fatert mert az utca végén hentereg az árokban.

2022. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

En igen...konkrétan a kereszténység férje ha nálunk van állandóan a piát keresi a házban. Nem adunk neki alkoholt mert volt már elvonón is emiatt és egyszer már tönkre ment a házasságuk emiatt de valamiért még mindig együtt vannak csak külön élnek....

Nem tudjuk már hova rejtsuk el a sort és a rövidet.

A pincébe is megtalálja ha éppen senki nem figyel rá és irdatlan pia szaga van a palinak. Már nem jönnek annyiszor , vagy a pali nélkül jön de még mindig együtt vannak... kellemetlen volt az egész.

2022. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyám férje *
2022. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
volt! saját magam miatt!
2022. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a családjában van, vagy valaha volt alkoholista, annak szerintem kivétel nélkül mindnek volt ilyen arcpirító esete.

Akinek nem volt, annak meg persze valószínűleg sosem.

2022. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor apám iszik - ha csak keveset is - mindig felhozza a politikát, és sokszor olyan dolgokról beszél, ami senkit sem érdekel vagy épp marhára irritáló. És ez csak a bemelegítés...
2022. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mikor apám elvitt a legjobb barátjához,mikor 8 éves voltam, mind a ketten berúgtak, majd azt taglalta a férfi, hogy hogyan erőszakolna meg, szerencsére mindenki hitt nekem, apám jó távol van a családtól azóta is
2022. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Apám miatt többször is.

De például legutóbb nem kellett az utcára se kimenni. A kertbe elkezdett undorítóan beszélni, üvöltözni. Miközben szomszédba kint kertipartit tartottak.

2022. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!