Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyám szerint csak a "lumpenek...

Anyám szerint csak a "lumpenek" és vidékiek járnak tűzijátékra, tudom hogy nem százas, mégis hogyan tudnék érvelni neki hogy nincsen igaza?!

Figyelt kérdés
Szerinte én egy hülye vagyok, mert a tűzijátékra csak "lumpen vidékiek" járnak, és minek akarok elmenni a tűzijátékot megnézni?! Hogyan tudnék érvelni neki, hogy nincsen igaza? Vélemények?
2022. aug. 26. 21:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk tényleg az egybites egyedek szeretik a tűzijátékot nézni 🤷‍♀️

A legjobb mikor közben mondják hogy "hű meg wow" 😃

2022. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%

Én sem értem, mi a fene jó abban, hogy a tömegnyomorban bámulják az emberek.

Persze, egyszer látni kell, de sok értelmét nem látom.

Viszont ha neked tetszik és menni akarsz, akkor nem értem, miért nem enged.

Bár attól függ, hány éves vagy...

Általában tényleg a vidékiek ( és ezt nem lenézésként írom ) meg a turisták kedvelik ezt a hülyeséget.

2022. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Most mindentöl eltekintve, a tüzijáték sokkal érdekesebb TV-ben nézve, mint a helyszínen, ahol a legtöbbször csak kis részleteket látsz, meg az elötted álló hátát
2022. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Én meg azért nem szeretem őket, mert nagy pénzpazarlásnak tartom.
2022. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%
Próbálkozhatsz azzal, hogy aki szereti a hazáját, az megünnepli annak a születésnapját, vagy valami hasonló rizsával.
2022. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Na ezzel amit a 4-es írt tökéletesen egyetértek.

Ebben a sz@r helyzetben pont az ilyen pazarlásokra van szüksége az országnak a sok barom szerint.

2022. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

Számomra is pénzpazarlás, de sajnos már megvették őket.


A témára visszatérve, ha téged az tesz boldoggá, akkor menj el és nézd meg, ne foglalkozz az ő véleményével.


Fölösleges érvelni, ha köti az ebet a karóhoz, akkor mondd azt, hogy oké, én is az vagyok, és megyek, megnézem, az a baj, hogyha beleállsz a vitába, akkor csak jobban elveszi a kedvedet az egésztől.

2022. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%
Egyrészről pénzkidobás, de azért az túlzás amit egyes írt, mert attól, hogy valaki szerint szép, az 1bites... az tényleg gáz, amikor felnőttként így hű meg wow meg minden, gyerekként ugyan el megy...
2022. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt nevetséges dolog hogy milliókat/milliárdokat robbantanak el a levegőben, miközben az emberekre már lassan ráomlanak a kórházak, hogy csak egy égető problémát említsek, másrészt ez állatkínzás. A háziállatok és a vadak is megszenvedik.

Aki ehhez tapsikol és egyetért vele, az igenis egybites.

Szerencsére már egyre több városvezetés rájött hogy mekkora baromság és milyen káros. Az én városom pl 1500 kajajegyet adott a rászorulóknak abból a pénzből amit tűzijátékra költött volna. Ez mennyivel értelmesebb és nemesebb cselekedet mint nézni meg hallgatni azt a kiaszott durrogást.

2022. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
40%

Ez most szimplán az augusztus 20.iról szól? Mert írtam, hogy pénzkidobás...


De alapvetően maga a tűzijáték szép, csak nem mindegy, hogy milyen pénzből költenek rá...

2022. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!