Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan barátaim vannak akiket...

Olyan barátaim vannak akiket szégyellek mások előtt mert nagyon látszik rajtuk hogy nem százasok mit tudnék tenni? Ha megszakítom velük a kapcsolatot akkor nem lesz senkim az a baj...

Figyelt kérdés
Bulizgatni szoktam velük most jönnének egy nagyobb rendezvényre de már előre félek tőle hogy viselkednek ott....

2022. aug. 15. 05:00
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
És inkább lógsz idiótákkal, mint hogy egyedül legyél, és esetleg legyen esélyed megismerkedni normális emberekkel. Gratulálok.
2022. aug. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

- váltasz baráti kört

- őket "csak bulizásra tartod", ahol "másokkal nem találkozhatnak, akik előtt szégyelled őket"

- barátok nélkül maradsz inkább


Több opciót nem nagyon látok.

2022. aug. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szégyelled őket, akkor te nem vagy barát. Menj egyedül vagy ne menj. Nekik is jobb lesz, ha nem lóg velük olyasvalaki, aki lenézi őket.
2022. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán tudok baráti kört váltani...elég elzárt helyen lakom, tudom internet van meg stb. de azért nem egyszerü, meg nem lenne szivem azt mondani nekik ,hogy akkor innentől befejeződött.Egy normális barátom van, de ő már nem jönne el bulizgatni meg ilyenek, nős, családja van.
2022. aug. 15. 10:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nem lenne szíved. Őket sajnálod, félted a sérüléstől? Inkább magadat attól, hogy akkor ezek a lenézett emberek se lesznek, nem?
2022. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös igen magamat is nézem, hogy akkor nem lenne senki, most lehet mondani hogy egy egoista köcsög vagyok ennyi...
2022. aug. 17. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:
De miért jobb egy rakás hülye bunkó, mint a semmi/senki? Komolyan kérdezem. Miért nem tanulod meg inkább egyedül is jól érezni magad, ha már másokkal megismerkedni nem tudsz vagy nem akarsz?
2022. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es például azért mert van akivel elmegyek valahová, vagy néha beszélgetni. Tudom hogy nem érik el azt a szintet amit kéne, de jobb mint kuksolni a szobában meg egyedül mászkálni mondjuk a városban. Tudom milyen külföldön évekig egyedül, aztán mehettem akárhová nem éreztem jól magam pont emiatt.
2022. aug. 18. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!