Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A keresztszüleitek vér szerint...

A keresztszüleitek vér szerinti rokonaitok (pl. nagynéni, nagybácsi), vagy a család egyik barátai?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Vér szerinti rokonaim.
A család egyik barátai, úgymond szerzett rokonok.
47 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
is is, egyik barát, szerzett rokon, másik meg olyan távoli rokon, hogy kb 2 szinttel távolabb áll a már meg nem nevezett rokontól.
2022. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én keresztszüleim rokonok (anyum húga és a férje)

A lányunknak az unokatesóm és a bátyjám

A fiúnknak a barátaink (házaspár)

2022. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Közeli rokonaim voltak, anyai nagymamám és nagybátyám.
2022. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, anyám testvérei.
2022. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülők testvérei.
2022. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Apám egyik tesója meg a felesége de a keresztelőn kívül sosem láttam őket. Maga a keresztelő egy hirtelen hiszti volt anyámnál és épp ők voltak kéznél.
2022. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Barbi74 válasza:
100%
Én egy nagyon jó barátomat szerettem volna ezzel a gesztussal ugymond behozni a családba, ezért kértem fel keresztapának. Nagyon jó ötlet volt, azóta jobban elmélyült a barátságunk és nem veszitettük el egymást az évek alatt. Keresztapának is kiváló, a lányom szereti pedig már felnőtt. Keresztanyát a családból választottunk hogy ne érje sző a ház elejét :)
2022. okt. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami vér szerinti, de a keresztanyámat azóta se láttam.
2022. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tesóm és én keresztanyám is anya volt barátnői, keresztapánk nincs. Jól választott, kb 7 éves korunkra lepasszoltak minket mindketten, anya mára utálja őket és egymásra sem nézünk.
2023. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sosem értettem amikor muszájból választottak nagybácsit nagynénit, holott bárkit választhatsz aki hitben erősítené a gyermeket
2023. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!