Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Családban miért létezik...

Családban miért létezik egymásra irígység, féltékenység, egymás kibeszélése meg olyanok hogy szülő árt a saját gyerekének?

Figyelt kérdés
Az ilyen család bolond, vagy ez ugy általános?

#kárörvendés #sikerre irígykedés
2022. nov. 25. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyeken is vannak összetartó brigádok, meg olyanok, akik megfojtanák egymást egy kanál vízben. Emberek, sokfélék. A család is emberek. Sokfélék.
2022. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De hogy lehet egy szulő irígy a saját gyerekere vagy egy testvér?


Es ha ilyen bolondok közt nőttem fel nekem hogy lett normális wrtékrendem hogy bakker a saját gyerekemtol nem sajnálom a munkahelyi akármilyen sikerét a legjobbat akarom neki?

2022. nov. 25. 13:38
 3/13 A kérdező kommentje:

Meg hogy a testvéremtöl sajnálnék bármit?


Bolond családbol hogy nőttem en ki normalisra? Miert nem vagyok en is egy irígy rosszakaró áskálódó bolond?

2022. nov. 25. 13:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, pont ezt akartam írni! Az okát nem tudom, de nagyon örülök neki. :)
2022. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak az az erdekes hogy en szívom csak meg a jólelkemmel.

En sírok csak, nekem fáj csak, mintha nem is lenne családom, bajban hátat fordítanak persz, sőt elő is idézik okoznak is nekem bajokat, ők meg vígan éldegélnek a sz.rlelkükkel.


Én ilyen mártir áldozat kis nyomi lettem az en kis szerető szívű igazságos jó lelkemmel. Mikozben velük nőttem fel.

2022. nov. 25. 13:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne haragudj, nem is tudom, mit hittem. Erről a helyedben elkezdenék könyveket olvasgatni, meg kell tanulnod kiállni magadért. Mert ezek szerint túl sokan nyomtak el kiskorodtól kezdve, esélyes, hogy a nagyvilágban is olyanok akarnak majd rád cuppanni, akik csak használnának. A személyiségedben viszont az a nagyon hasznos, hogy ahogy tud fájni neked a bántás, úgy tud valódi jó érzéseket okozni a boldogság is. És azt hosszú távon is tudod érezni, tudsz szó szerint jól lenni. Akiknek viszont csak a szemétkedés ad néminemű örömöt, azoknak csak pillanatnyi jó érzések adódnak, pont addig elégedett, míg látja, hogy a másiknak fáj amit tett vele. Majd zuhan vissza a hangulata, csak színjáték a harsogó jókedv.
2022. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is elgondolkodtam párszor, de én se értem. Nálunk olyan, mintha csak akkor éreznék jól magukat, ha kikiálthatják az egyik családtagot ellenségnek , és összefognak ellene. Kirekesztik, utálják, kicsesznek vele,stb. Ettől érzik magukat erős, összetartó családnak. Így érzik magukat erősnek, mert ők jól megbüntetnek valakit- ez gondolom önbizalmat ad nekik.
2022. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen... Nálam anyám és a testvérem irigy mindenre velem kapcsolatban és próbál keresztbetenni, kavarni. Szóval létezik. Tenni ellene nem tudsz, csak kizárni valamennyire azt a családtagot aki így érez
2022. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Felnőve olyan, mintha nem is lenne családom.

Mintha az amiben felnőttem, csak egy illuzio álomkép lett volna. Hogy anyaapa gyerekek.család.


Felnőve meg rosszakarók, keresztbe tevők, toxic emberek, akiket kerülni kell, mert ha "hátadba szúrja a kést", megbocsajtasz, akkor megint "hátadba szúrja a kést".

2022. nov. 25. 14:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a család nem valami varázsszó, amitőlé automatikusan imád mindenki mindenkit.
2022. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!