Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mire celoz ezzel a rokonom?

Mire celoz ezzel a rokonom?

Figyelt kérdés
Szüleim elvaltak mikor gyerek voltam. Anyai nagymamám és anyukám neveltek fel... apukámmal meg apai féllel kapcsolatom megszakadt. Mondta a rokon: örülj hogy anyád meg mamád kínlódott veled, mert már intézetbe lennel kitudja hol..." nem értem rokonom szavait. 23 éves vagyok. Fogalmam sincs milyen kínlódásrólbeszel, meg miaz hogy intézetbe lennék?
2022. nov. 28. 11:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

Vegezhette volna intézetben? Mert? Külön köszönettel tartozik? O tehet róla hogy apa lelepett??

9es voltam

2022. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Fogd már fel drága 9-es 11-es barátom, hogy kiesett egy feltételezhetően dolgozó férfi embernek a keresete. Ruháztatni, etetni, tanszert kell venni a gyereknek, ami nem 5 forint. Ezzel egyetlen nőnek kellett megbirkóznia, kivéve ha a nagyi esetleg dolgozott valamicskét.

Sajnos el tudom képzelni mekkora szívás volt.

2022. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%

Max barátnőd lehetnék de szerencsére nem vagyok

Ahogy írtam én is egyedül neveltem a fiamat

Amiről nem ő tehet

Nem tartozik hálával mert nem vágtam intézetbe hogy ja apudtol elvaltam így már nincs kedvem mert megerolteto

2022. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

Valamit nagyon félreértettél, drága.

Persze hogy nem ő tehet róla...

Értelem szerűen, ha az anya nem felel meg, mert nem tudja előteremteni a zsozsót amivel megeteti, felneveli, kifizeti a lakbért, eltartja az egész famíliát stb, AKKOR ELVEHETIK TŐLE. Így pedig intézetbe kerülhet!!!

És minden tiszteletem a mamának meg anyának hogy ők, ezt így kettecskén megcsinálták, mert manapság egy normális anyának meg apának is bazinagy szívás gyereket nevelni.

Ezért mondta a "rokon" a kínlódást, mert lehet anya 3 műszakban dolgozott, a belét is kilehelte, csak hogy a kölöknek meglegyen minden és most tudjon gyakorira irkálni okostelóról vagy számítógépről.

2022. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%

Ebbe mi volt a rossz indulatú beszólás? Őszintén? Csak annyit mondott a rokon, hogy örülj, hogy anyudék neveltek, és nem a tróger apáddal éltél, aki ki tudja, simán berakhatott volna intézetbe is, ha már volt pofája ott hagyni, ha velem kellett volna menned, ki tudja milyen sorsra jutsz.

Szerintem csak annyit akart, kifacsart szavakkal, hogy tedd össze a két kezed, hogy anyád nem mondott le rólad.

2022. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem mondanék ilyet a fiamnak, akit egyedül neveltem 1,5 éves korától, hogy örülj hogy nem a tróger apáddal éltél, aki lehet intézetbe adott volna. Örüljön? Nem ez a minimum, ha már gyereket vállaltam? Ezért külön köszönet, hála jár nekem? Én nem tartok rá igényt. Az a gyerek nem tehet erről. De, rosszindulatú beszólás volt. Mintha az a gyerek alapból kevesebb lenne attól, hogy az apja lelépett.
2022. nov. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%

Nem az anyja mondta te félkegyelmű, hanem állítása szerint egy rokon.

Nem totál mindegy hogy egy huszadrangú valaki mit mond? Az is lehet hogy igaza van, nem ismerjük a körülményeket. Jó lenne végre már befejezni a hisztit ezen.

tl;dr epés megjegyzés volt, de valszeg igaza van

2022. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy a rokon mondta.
2022. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!