Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért csinálja ezt a nagybátyám?

Miért csinálja ezt a nagybátyám?

Figyelt kérdés
Rövid leírás. 2-en vannak csak, anyukám 50 éves, az öccse 48. Anyukám és apukám elváltak 2 éves koromban, így én és 2 testvérem Anyukánkkal maradtunk, de kvázi nagyszüleinknél nőttünk fel, akik 1 utcára laktak Anyukám házától. Ő a reptéren volt rendőr és másodállása is volt, de amennyit lehetett, velünk volt, nyílván nem volt tökéletes, de nagyon szeretett minket. Na és akkor az öccse. Bechterew kórja van, a nyaka nem mozog, hát, vállfájdalmak stb kb 20 éves kora óta, de ha kellett, tudott dolgozni (rotálás, fűnyírás, kerti munka, garázs festés) de összességében mindvégig Mamáméknál lakott, mostmár övé is a ház, mióta ők meghaltak 3 éve, nem dolgozott körülbelül semmit egész életében, mármint munkahelyre gondolok, javítgat számítógépeket, laptopokat, kisebb nagyobb sikerrel, de csak rokonoknak, barátoknak, ingyen. Mamámék örökségéből él, mondhatni nagy lábon, vérbeli, csőlátású Fideszes. Vannak barátai, de se felesége, se gyereke, mert mindkg csak a politikáról, számítógépekről beszél, magyaráz, arrogáns módon és mindent kritizál csak. Sokat alszik, van egy kutyája, vele is kellemetlenül viselkedik társaságban, pl elengedi a pórázról, de hangosan rászól, ha egy kicsit is arrebb megy szaglászni pl dunaparton és elektromos nyakkörvet is alkalmazza rajta. Nyílván sokat segített őbis a nevelésünkbe de számára csak az a tökéletes, aki fideszes, és próbálja másra is ráerősíteni a nézetét. Sok dolgot vett nekünk, de sosem kért semmit, viszint elvárja, hogy időt töltsünk vele, halgassuk a hülyeségeit, rögeszméit. A nővérem elköltözött Erdélybe, bátyámmal több mint 5 éves konfliktusa volt, a bátyám irányultsága, nézetei miatt, ezt nem részletezném. Egyébként ő is elköltözött már, diplomás, albiba lakik pesten, 3. Nyelvvizsgáját csinálja, dolgozik, sportol stb. Én 20néves vagyok, én is elköltöztem párommal Apukám régi hàzába, már a második kiskutyánkat fogadtuk örökbe, tök jól építjük az életünk, több mint 2 éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást, felemeljük egymást. Azonban nem a Fideszre szavaztunk, és mivel szeretjük egymást, nyilván a lehető legtöbb időt együtt töltjük, ezért ő azt hangoztatja, hogy a párom kvázi fogva tart, eltilt tőle, nem enged oda, rossz mellettem neki, hoába mondtam el meki sokszor, hogy rohadtul nincs így. Azonban ő meg van erről győződve, és kb 2 hónapja olyat állított, hogy az az egy hibája van páromnal, hogy az anyukája kitolta a picsáján. Szerinte egy pöcs a a párom, és ez már nagyon sok volt nekem, így megszakítottak vele a kapcsolatot és nem beszélek vele. Szerintetek miért csinálja ezt? Mit gondoltok róla?

2022. dec. 4. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
3 mondatban mi a lenyeg?
2022. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Degradálja a barátnőm, olyan dolgokat állít tényként ami nem igaz, csak az álmovilágba, próbál manipulálni, hatni rám hogy nekem nem ő kell, és szimplán nem értem, miért csinálja ezt, de egy darabig biztosan nem akarom ezt vele rendzni, nem érdekel, szimplán nem értem csak
2022. dec. 4. 22:16
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért írtam ennyit, hogy aki akarja, megérthesse az alapsztorit, milyen a személyisége stb
2022. dec. 4. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert csőlátású. Jól tetted hogy megszakítottad a kapcsolatot! Az ilyen mérgező emberekkel pontosan ezt kell csinálni!
2022. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Mit vársz tőle? Ő sérteget, nem ad semmit érzelmileg, nem kíváncsi rád. Akkor te miért akarsz vele kapcsolatot? Csak mert rokon, nem kell szeretned!
2022. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Valoszinuleg meg van keseredve, es tudat alatt nem akarja, hogy a korulotte levoknek jobb legyen mint neki, plusz irigyseg is van benne. Nehez ezt megfogalmazni, mert ezek nem tudatos dolgok. Tehat nem arrol van szo, hogy most jol kibaszok a rokonommal, hanem egyszeruen neki szar az elete, es valahogy azt szeretne ha te a kozeleben lennel barmi aron, akkor is hq neked ez rossz.
2022. dec. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Okos értelmes ember nem vitázik lolitikáról. Négy évben egyszer arról szavazunk kit küldünk be milliós fizetését a parlamentbe. Első eldöntött szavazás hogy a kormánypárti és az ellenzéki mit fog keresni? Hát ti ezért vitatkoztok vele? Ti sem vagytok különbek és lenézitek egymást oda vissza. Pont ez a célja mindegyik vezetőségnek. Megosztani a családomat.
2022. dec. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Hetes! Nem akarok témát terelni, de azért szavazunk, ki kapjon milliós fizetést! Nézz már körül, hogy a szomszédos országban kinek mit intézett a kormánya! Normális ember nem erre szavazott, bocs!
2022. dec. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Nyolcas az elmúlt 30 évben kinek mit intézett ez a söpredék. Mindegy melyik oldalon áll.
2022. dec. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, jól tetted, hogy megszakítottad vele a kapcsolatot. És a 6-osnak is igaza van.
2022. dec. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!