Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak ha szerelmes...

Mit csináljak ha szerelmes vagyok vagyok a nagybátyámba?

Figyelt kérdés
Három évvel idősebb nálam de be jön nekem. Jókat szoktunk beszélgetni, nevetni és titkok megosztani egymással. Pár hete szerelmes lettem belé és nem tudom elfelejteni.
2022. szept. 11. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne keverd a rokoni-baráti szeretet, ragaszkodást a szerelemmel. Sürgősen verd ki a fejedből, ez beteges.
2022. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Keress egy pszichiátert.
2022. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A nagybácsi az apád vagy az anyád testvére, elég undi szerintem amit írsz. Keress más elfoglaltságot, pl tanulj ez most aktuális is. Olvass, keress valami kant magadnak, aki rendbe tesz alváz ügyileg. Járj el szórakozni.
2022. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Túl sok Sárkányok házát nézett valaki
2022. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

1. majd kinövöd

2. ha mégsem, még sokra is viheted, lásd Dolfi bácsi szüleit

2022. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem úgy tűnik, hogy a teenager korszakban vagy, ahol előfordul az, hogy beleszeretnek az unokatestvérükbe/nagybátyjukba az emberek, ez inkább egyfajta rajongás, mert megvan a közös összhang, és minden tökéletes.

Persze, hisz rokonok vagytok.


Ellenben, ha a nagybátyád elkezd ilyen szerelmes vagy szexuális utalásokat tenni feléd, a saját érdekedben:

Jelezd a szüleidnek.

2022. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Túl közeli rokonság, vérfertőzésnek minősül. Harmadik unokatestvéreknél már nincs ilyen veszély, de akkor sem nézhetik jó szemmel. Úgyhogy ezt sürgősen verd ki a fejedből!
2022. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
C-type-oknál ez természetes, még apuval és bátyussal is.
2022. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
felejtsd el a saját érdekedben.
2022. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 15 évesen voltam beleesve apám unokatestvérébe. De aztán elmúlt. (Biztos jó irányba befolyásolta a dolgot, hogy Németországban lakott, évente kétszer jött Magyarországra).
2022. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!