Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezt elfogadnátok? Többi lent

Ezt elfogadnátok? Többi lent

Figyelt kérdés
Anyukám testvérének a gyerekének a gyerekével (nem tudom pontosan ki ő nekem) gyerekkorunkban sokat játszottunk együtt, de annak már több éve. Egy buliban viszont túl közel kerültünk egymáshoz (csak csók!) Nagyon részegek voltunk, tisztában vagyunk vele, hogy rokonok vagyunk, bár nekem elég fura, hogy ez egyáltalán meg történt, azóta nem tudom kiverni a fejemből. Többen is láttak minket és félek, hogy milyen véleményt formálnak rólam/rólunk a család többi tagja. Felejtsem el és majd csendesedik a téma? Rá lehet ilyet fogni arra hogy részegek voltunk? Tagadni kellene? 19/N 17/F

2023. jan. 1. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki nem hozza fel akkor mit kell rajta tagadni? El kell felejteni aztán ennyi.
2023. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy bárki is foglalkozna ezzel, max heccelni fognak vele, azzal meg nem kell törődni. Megesik au ilyen.
2023. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rá kell fogni a részegségre, bár az se szép, hogy ilyen szinten nem tudod kontrollálni magad, de csak ha szóbahozzák, amúgy meg lapítani, aztán elmúlik a varázs
2023. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viccből volt az egész, ennyi ...
2023. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

A nagynénéd unokájával....................

A nagybátyád unokájával.....................

A csókról nincs véleményem.

2023. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Olvastam én már olyat, hogy valaki a saját anyjával nyomatta az ágyban, a barátnő meg rájuk nyitott.


Nos ... mi is a probléma, kérdező? :)

2023. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 "Olvastam én már olyat, hogy valaki a saját anyjával nyomatta az ágyban,"


Gazdag amerikai elmegy egy nagyon szegény családhoz, hogy örökbe fogadja az egyik gyerekét, és gazdaggá teszi, taníttatja. Az apa sorbaállitja mind a tíz gyerekét, és elkezdi sorolni. Hát, ez a legidősebb, ez már segít a gazdaságban, termeli a búzát, kukoricát, már majdnem felnőtt, jobb, ha velünk marad, segit majd vénségünkre. Hát ez a másodszülött, ő olyan ügyesen kezeli a teheneket, igazán nem nélkülözhetjük. Hát itt ez a harmadik, ő meg aztán olyan szófogadó, egyszer mondtam neki, hogy b4szd meg anyádat, és az összes többi purdé már tőle van.

🤣🤣🤣

2023. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi hetes ... :D Minek itt variálni ezzel a múlttal ... egy menettel le van tudva a probléma.
2023. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!