Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 17 éves lányotok...

Szülők! Ha a 17 éves lányotok egy 42 éves férfival lenne párkapcsolatban elfogadnátok a döntését?

Figyelt kérdés
Ha lányotok elmondása szerint boldog lenne a kapcsolatában elfogadnátok, támogatnátok a kapcsolatot? Mi lenne a reakciótok egy ilyen esetre?

2022. aug. 2. 17:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 A kérdező kommentje:
Plusz, szerintetek az idősebb férfi csak kihasználja, manipulálja a lányt, vagy valóban boldogok lehetnek együtt?
2022. aug. 2. 17:35
 2/123 anonim válasza:
67%
Agyonverném a "férfit".
2022. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
34%
Kamu.
2022. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Elfogadnám. Sőt, azonnal támogatnám, hogy házasodjanak össze.
2022. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu?

Egyébként a 17 éves lány tagja vagyok a dolognak, ha ez releváns.

A szüleim ellenzik a kapcsolatunkat és szeretnék ha szakítanánk.

Pusztán érdekelt hogy más szülők mit gondolnak egy ilyen esetről.

2022. aug. 2. 17:44
 6/123 anonim ***** válasza:
86%

Egy 42 eves aki mentalisan tini maradt?


Fura...

2022. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 anonim ***** válasza:
77%

Volt évfolyamtársam, aki 16-17 évesen összejött egy harmincas pasival, azóta házasok. Van ilyen, az tény, hogy a szülők nem örültek elsőre, és akkor okézták le, amikor személyesen is behatóan megismerték a pasast. Ez emberfüggő, szerintem úgy nagy általánosságban egy ilyen kapcsolatban mindkét félnél van egy nem feltétlenül "normális"/"egészséges" bekattanás, komplexus. Én már egyetemistaként sem bírtam hosszú távon elviselni a beszélgetést egy gimis csajjal, kit érdekel, hogy nehéz volt a matek tz. De persze vannak kivételek, amikor ilyen korkülönbséggel találkozik két ember, akik érzelmileg, intellektusban stb. azt adják egymásnak, amit kell, viszont hosszú távon itt lehetnek kalamajkák, ha pl. a nő az idősebb, a srác meg mindenképpen szeretne a jövőben gyerekeket, vagy a férfi az idősebb, de nem aggastyánként akarja látni a gyerekét érettségizni stb.

Szóval az a ritkább, hogy ezeknek nem rossz a vége, de ebben a korban azért megkérdőjelezem, hogy a fiatalabbik fél igazán tisztában van azzal, mit jelent és mennyire fontos a hasonló értékrend és jövőkép egy hosszútávú kapcsolatban, rövidtávra meg felesleges egy ilyen kapcsolatot fenntartani, aki szórakozni akar, tegye a korosztályában, mentálisan is sokkal egészségesebb következményei lesznek.

2022. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
82%
Úgyis szétmennének legkésőbb egy pár év alatt. A legtöbb tini szerelem nem tartós még azonos életkorral sem, és ekkora korkülönbség hamar kiütközne.
2022. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 anonim ***** válasza:
80%
Ja, #7 vagyok, kiegészítés. Ha az én lányomról lenne szó, akkor 99%, hogy szó sem lehet róla.
2022. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
80%

Undorito es beteges. Nekem ne mondja senki, hogy ez normalis lelkuletre vall...


Jo-jo, friss husi meg jo a szex, biztos ez a motivacio, de akkor is undorito, ha egy felnott ember kislanyokra vadaszik.

2022. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!