Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Depresszívnek hat ha egy...

Depresszívnek hat ha egy rokon megyszünteti veletek a kapcsolatot múltbéli sérelmei miatt?

Figyelt kérdés
Ti hogyan élnétek meg ha egy rokon akit alapjába véve kedveltek de rosszul bántatok vele megszűnteti veletek a kapcsolatot?
2023. márc. 23. 03:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Introvertált típus vagyok, hamar megszoknál, annyival kevesebb" kötelező " kapcsolat.
2023. márc. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A rokonság nem kötelez állandó kapcsolattartásra. Ha valaki nem tartja velem a kapcsolatot akkor is élem tovább boldogan az életem.
2023. márc. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább gyakorolnék egy kis önkritikát. Magamba szállnék, bocsánatot kérnék, megpróbálnám jóvá tenni a dolgokat.
2023. márc. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam "depresszívnek hatna" a tudat, ha valakivel rosszul bántam. Ehhez képest csak tudomásul veszem azt, ha valaki ezért - jogosan - megszünteti velem a kapcsolatot.


Szóval alap lenne, hogy ezt jóvá teszem.

2023. márc. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Akit kedvelnek, azzal nem bánnak rosszul. Akivel rosszul bánnak, arra csak mondják, hogy kedvelik.

Kapcsolatmegszakítás után pedig sajnáltatják magukat, nem értik, mi történt, pedig ők úgy szeretik az adott személyt.

2023. márc. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám halála után mindenki idejét látta, hogy végre ne tartsa a kapcsolatot a vélt vagy valós sérelmek miatt, úgyhogy szétfröcsent az egész család. Megértem.
2023. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi, tudod kivel szórakozz
2023. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. Mindenkinek van szabad akarata.
2023. márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A döntést, hogy kapcsolatot megszakítja, tiszteletben kell tartani de azt is érdemes kifejezni (ha az illető belátta hibáját), hogy sajnálja ami történt és szeretné jóvátenni.

Persze annak függvénye hogy min balhéztak össze.

2023. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A) Akit kedvelek, azzal nem bánok rosszul.

B) Akivel rosszul bánok, érthető, ha megszünteti velem a kapcsolatot. Ez nem depresszív dolog, hanem pont az illető lelki egészségét mutatja: nem akar olyan emberrel kapcsolatot tartani, aki őt bántja.


Hogyan élném meg?

Senkit nem bántok a környezetemben, így nincs ilyen problémám.

2023. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!