Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utál a sógornőm, mit tegyek?...

Utál a sógornőm, mit tegyek? Hogy lehet ezt jól kezelni?

Figyelt kérdés

4 évig jártam a párommal (legyen B.), majd szakítottunk. Eltelt 2 év és ismét egymásra találtunk. Neki ez idő alatt született két pici gyermeke. Az akkori barátnőjével már a gyerekek születése előtt voltak problémáik, volt hogy a lány engem hívott fel, mit tegyen, hogy megbékítse B-t, mi a receptje. Aztán a gyerekek születését követően minden csak rosszabb lett. Végül szakítottak es B nálam kötött ki, sokat pedálozott, hogy meggyőzzön es visszakapjon.

A 2 külön töltött év alatt a sógornőmmel továbbra is jo kapcsolatot ápoltam, jártam hozzájuk látogatni, stb. Ám azóta hogy kiderult számára, ujra a testvérével vagyok, nem szól hozzám, levegőnek néz. Családi találkozókon vissza sem köszön, ha köszönök.

Próbáltam vele megbeszelni mindezt, de nem volt hajlandó szobaallni velem, azt mondta hátba támadtam es kihasználtam őt és a családját is, csalódott bennem, szívesen latott a házában a szakítás utan is es mellettem volt, csak arra kért, tobbe ne jojjek össze a testvérével. Mivel nem így alakult, így most latni sem akar és atnez rajtam. Az esküvőjükre is csak B-t hivta meg kiemelve, hogy engem nem látnak szívesen.

Nem értem, miért vétettem ekkorát azzal, hogy hoztam egy döntést az életemben. Lehet az embereknek véleménye, mint ahogy a családomnak is volt, de ettől még az én életem marad, nem?

A párom már belefaradt az állandó feszültségbe, igy ő sem all ki értünk úgy, ahogy az részemről elvarhato lenne. Pedig nagyon jol esne. Vagy innentől kezdve mindig en maradok a második, a szemét alak, akit látványosan utálnak es éreztetik vele, hogy nem tartozik a családhoz?

Nem tudom, hogy lehetne ezt megoldani.

Valakinek hasonló tapasztalat?



2023. márc. 27. 23:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, de ennek újabb szakítás lesz a vége.
2023. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

"csalódott bennem, szívesen latott a házában a szakítás utan is es mellettem volt, csak arra kért, tobbe ne jojjek össze a testvérével"


Még ha meg is csaltad volna a tesóját, és úgy jöttök össze újra, nem pedig egyszerűen nem mentek a dolgok, akkor sem lenne joga ehhez. Kinek hiszi magát? A tesója bárkivel kapcsolatot kezdhet. Ha ez neki olyan nagy szívesség volt feléd, hogy szívesen lát, hát dugja fel magának a korábbi és a későbbi "vendégszeretetet". Vegyen vissza az arcából. Neked SEMMIT nem kell megoldanod, ugyanis az ő fejében van a hiba. Ilyennek szót váltani sem érdemes, a helyedben nem is köszönnék. Ha téged levegőnek néz, viszonozd. A párod viszont emberelje meg magát, hogy ne fáradjon bele, ugyanis lehet őt alapvetően nem zavarja, már nem igazán érdekli, téged viszont, a párját igen, zavar téged. Még csak az sem kell, hogy megvilágosodjon a csaj, csak legyen benne némi ész...

2023. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

"életem marad, nem?


A párom már belefaradt az állandó feszültségbe, igy ő sem all ki értünk úgy, ahogy az részemről elvarhato lenne. Pedig nagyon jol esne."


Ez a mondat azért elég beszédes.

2023. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Akárhogy is nézzük ha párod kétéves különlétetek alatt egy másik nőnek csinált két gyereket, még ha ikrek is voltak, párod nagyon piciként hagyta ott gyerekei anyját. És nagyon gyorsan váltott p..náról p..nára oda-vissza, keresztbe kasul. Persze az a nő sem normális, aki egy friss kapcsolatban, ahol máris problémák vannak, mihamarabb gyereket akar szülni annak a férfinak, akivel már csak üggyel-bajjal, exnő tanácsaival tudja egyben tartani a kapcsolatot.

Szóval a sógornőd valószínűleg azon bukott ki, hogy ott van a két pici gyerek és te visszafogadtad a férfit, ahelyett, hogy azt mondtad volna neki, menjen vissza a gyerekei anyjához és a két ártatlan gyerekéhez. Valószínűleg a sógornőnek sem világos, hogy mennyi esélye lett volna annak a kapcsolatnak, ha te nem engeded be többé az ágyadba ezt a férfit. Mindenesetre a sógornőd most emiatt (részben vagy egészben) téged tart felelősnek, hogy a bátyja nem a gyerekei anyjával él együtt. Hogy a bátyját mennyire tartja felelősnek, azt nem tudni. Lehet, hogy őt is, csak a testvéri kapcsolat miatt őhozzá mégis másképp viszonyul.

Ez a sógornői kapcsolat egyféleképpen lenne jó: ha szakítanál ezzel a férfival.

2023. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak nem intézitek ezt a helyzetet valahogy békésen ennek ugy is megint szétválás elsz a vége.
2023. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Szóval visszamentél egy pasashoz akinek van 2 kölyke és már egyszer szakítottatok, und most sem áll ki érted nehéz helyzetekben. Ez a pasi vagy kőgazdag, vagy akkora fsza van hogy az orgazmust amit okoz a Szaturnuszig hallani, mert el nem rudom képzelni ennyi red flag után ki lennne az a hülye, aki vele maradna. Úgyis szakítotok. Gyerektartást kelll neki fizetni a 2 pici után és ha véletlen neked is csinál gyereket féltékenykedni fogsz az előző 2re, és úgyis szétmentek és a te nyakadon marad a gyerek. Légyszives gondolkodjál már normálisan és dobd a palit, csak szexre tart téged, mert nyilvánvaló, hogy nem szeret. Ne legyél már hülye pls. 31/f
2023. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Két külön töltött évbe belefért a pasinál

- a szakítás feldolgozása

- megismerkedés az új nővel

- kapcsolat elmélyítése

- teherbe esés + 9 hónap

- elhidegülés, szakítás

- "sok pedálozás" az exnél.


Két évből csak a negyedik pont 9 hónap, úgyhogy minden más történés valamivel több mint egy év alatt következett be.


Ha ez sem elég red flag, akkor nincs miről beszélni.

2023. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Pedig ha a párod igazán szeret akkor szívvel lélekkel kiáll érted. Mert ebben a dologban ő is ugyanúgy benne volt.

Neki kellene beszélni a testvérével és megkérni ne szóljon bele és ha téged levegőnek néz, akkor ő neki is levegőnek kellene nézni a testvért. Nem ám őkjópofiznak veled meg nem beszel. Szerintem a párod egy jellemtelen ember és nem érsz neki annyit. Illetve senki nem ér neki annyit. Bele fogsz fáradni és ugyanúgy vége lesz.

2023. márc. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%

Az ex sógornővel össze haverkodni majd újra összejönni a tesojaval miután már csinált másnak 2 gyereket. (??)

Csinál majd neked is és tovább áll. Exed tesojaval meg nem értem minek barátkoztál össze olyan "kérések" után, hogy nem jöhetsz össze vele újra (???)

2023. márc. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

"Nem értem, miért vétettem ekkorát azzal, hogy hoztam egy döntést az életemben."

. Ő is csak egy döntést hozott: nem akar látni.


És őszintén, olvasva a sztoridat, bennem se valami jó kép alakult ki rólad.

2023. márc. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!