Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utál a sógornőm, mit tegyek?...

Utál a sógornőm, mit tegyek? Hogy lehet ezt jól kezelni?

Figyelt kérdés

4 évig jártam a párommal (legyen B.), majd szakítottunk. Eltelt 2 év és ismét egymásra találtunk. Neki ez idő alatt született két pici gyermeke. Az akkori barátnőjével már a gyerekek születése előtt voltak problémáik, volt hogy a lány engem hívott fel, mit tegyen, hogy megbékítse B-t, mi a receptje. Aztán a gyerekek születését követően minden csak rosszabb lett. Végül szakítottak es B nálam kötött ki, sokat pedálozott, hogy meggyőzzön es visszakapjon.

A 2 külön töltött év alatt a sógornőmmel továbbra is jo kapcsolatot ápoltam, jártam hozzájuk látogatni, stb. Ám azóta hogy kiderult számára, ujra a testvérével vagyok, nem szól hozzám, levegőnek néz. Családi találkozókon vissza sem köszön, ha köszönök.

Próbáltam vele megbeszelni mindezt, de nem volt hajlandó szobaallni velem, azt mondta hátba támadtam es kihasználtam őt és a családját is, csalódott bennem, szívesen latott a házában a szakítás utan is es mellettem volt, csak arra kért, tobbe ne jojjek össze a testvérével. Mivel nem így alakult, így most latni sem akar és atnez rajtam. Az esküvőjükre is csak B-t hivta meg kiemelve, hogy engem nem látnak szívesen.

Nem értem, miért vétettem ekkorát azzal, hogy hoztam egy döntést az életemben. Lehet az embereknek véleménye, mint ahogy a családomnak is volt, de ettől még az én életem marad, nem?

A párom már belefaradt az állandó feszültségbe, igy ő sem all ki értünk úgy, ahogy az részemről elvarhato lenne. Pedig nagyon jol esne. Vagy innentől kezdve mindig en maradok a második, a szemét alak, akit látványosan utálnak es éreztetik vele, hogy nem tartozik a családhoz?

Nem tudom, hogy lehetne ezt megoldani.

Valakinek hasonló tapasztalat?



2023. márc. 27. 23:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
98%
Engem az érdekelne, hogy a sógornődnek miért volt ennyire fontos, hogy soha többet ne jöjj össze a tesójával. Nem hinném, hogy véletlen...
2023. márc. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

"Végül szakítottak es B nálam kötött ki, sokat pedálozott, hogy meggyőzzön es visszakapjon."

Én nem látom azt a "sok" pedálozást amiről írsz. Csak annyit látok, hogy pináról pinára röpköd ez az aranyfaszú. Te meg lihegve visszafogadtad. Nos ez nem igazán volt sok idő. A sógornődnek is itt lenne az ideje , hogy szembenézzen azzal, hogy a kedves testvére milyen ember valójában. Neked meg nem ártana önbecsülést növeszteni, mert jelenleg csak a pasas bábja vagy. Akkor vesz elő amikor csak kedve szottyan rád. És tisztában van vele, hogy bármit is tesz, nálad mindig lesz helye az életedben. Tényleg nem értem, hogy miért érzi sok nő, hogy ilyen felelőtlen alakoknak mindig kell esélyt adni, és úgy, hogy ki sem áll melletted. Igen, a palid egy felelőtlen alak, aki problémás és rövid kapcsolatba gyereket csinált. Aztán meg befűzött téged sikerrel ismét. A helyzet az babám, hogy hamarosan megint új nő lesz képben, vagy akár a gyerekei anyja. A palid nem tud a farkán maradni. A sógornőd meg lehet úgy gondolja, hogyha már a tesónak nincsen esze legalább neked lenne. De nem ezt látja. Csalódott benned, és ezt nem hiszem, hogy valaha is megbocsátja. Remélem egyszer arra is rájön, hogy a tesója sem éppen az eszéről híres, de ettől függetlenül nem hinném, hogy a szíve csücske leszel.

És igen, a te életed, de minden döntésednek lesznek következményei. Jók és rosszak, tehát viseld csendben és méltósággal, ha már ezt választottad. Nőj fel.

2023. márc. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Az “aranyf@szú” és Te? Komolyan kérdezem. Egy nővel összejönni, 2 gyereket csinálni neki és otthagyni 2 év alatt. Valami tényleg van, amiről nem beszélsz.
2023. márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#12 "pináról pinára röpköd ez az aranyfaszú"


Hát ezen visítok! Te megmondtad a frankót.


Szakítanék ezzel a pasassal. Egy szélhámos. Ezt veled is meg fogja tenni. Téged is ott fog hagyni 2 pulyával, akkor majd pisloghatsz.


Tartsd már többre ettől magad!

Lehetne egy normális párod, nem ez a kurafi.

2023. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg a te dóntésed! Meg az is,hogy még az esélyt sem adtad meg a gyerekeknek,hogy az apjukkal legyenek. Kb 1 év kevés ahhoz,hogy rendezzék a kapcsolatukat a kicsik miatt. Ott maradt egy nő 2 picivel. Akik a sógornőd rokonai...te meg csak egy csábító vagy a szemében.
2023. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért jöttél össze egy ekkora lúzerrel, most komolyan?


Szakítottatok, majd ő két év alatt összefeküdt xyz-vel, csinált két gyereket, akit amúgy vszeg nagy ívben letojik.


Ennél jobb parti nem volt, csak ez? ÉN nem engedék vissza ilyen idiótát.

2023. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szegény pasi belefáradt hogy kiálljon melletted? Meg ne puszilgassuk a kis lelkét?

Szerintem kérdező, menekülj mielőtt neked is csinál egy-két gyereket és hirtelen más valakibe szeret bele.

Sajnos itt egyedül te nem látod a problémát.

2023. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkivel szemben azt mondom, hogy maradj együtt vele egész életedben, akármi is lesz. Pont megérdemlitek egymást, összeilletek, nincs itt semmi gond. :D
2023. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Morzsi007 ***** válasza:
100%
👏🏻😁
2023. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tényleg hiányzik neked az életedbe ez az egész?
2023. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!