Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tehetek ha szenilisek?

Mit tehetek ha szenilisek?

Figyelt kérdés

Pl mama ad kaját ételhordóban vagy anya.

Elviszem kimosom otthon visszaviszem.

Aztán nem tudják hova pakolták és rajtam keresik és kérik hogy vigyem vissza.

Meg ez másképp is. Nem találnak valamit otthon, rámfogják hogy nekem adták oda nálam van. Én meg azt se tudom mirol beszél.

És állandoan de hozd vissza, de odaadtam, de nem hoztad vissza.

Begeg szenilisek és ebből veszekedes van.


Munkahelyen is van egy ilyen aki mindent(doksit) rajtam keres. És mindig kiderül hogy a hülye a saját polcára/fiókjába tette és megvan.


Hogy kell kezelni ezeket az idősebb mentálisan zavart nőket hogy ne nekem legyen bajom belőle azzal hogy leorditanak veszekednek, tőlem követelőznek?



#autizmus #demensek #szenilisek
2023. ápr. 2. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Neki mentsége a betegség. Te meg szimplán idegbajos vagy, ha ezt nem tudod kezelni és háborogsz itt.
2023. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért van az autizmus a kulcsszavak között?
2023. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Amikor visszaadsz valamit ami az övék, fényképezd le a tárgyat a telefonoddal. A fotón ott lesz a dátum/időpont, aztán mutasd meg nekik amikor értetlenkednek.
2023. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne fogadj el semmit tőlük. Ott helyben edd meg amit adnak és viszlát. Vagy vigyél sajá ételtartót így nem keresik majd rajtad.
2023. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak egyre rosszabb lesz, eljön az idő, amikor nem lehet őket felügyelet nélkül hagyni, mert magukra gyújtják a házat. Ez ellen semmit nem tehetsz, visszafordíthatatlan.
2023. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

" És állandoan de hozd vissza, de odaadtam, de nem hoztad vissza.


Begeg szenilisek és ebből veszekedes van.


Munkahelyen is van egy ilyen aki mindent(doksit) rajtam keres. És mindig kiderül hogy a hülye a saját polcára/fiókjába tette és megvan." - és meg is van a bizonyíték, hogy vagy tényleg veled van a baj, vagy hazudsz. Ennyi ember nem tévedhet.

2023. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen mindegy, mit csiálsz, ha sajátot viszel, ők akkor is úgy fognak emlékezni, hogy amit keresnek az épp nálad van...

1 reakció: felviláhositod őket, hogy szenilisek, ezzel generálva egy oltári nagy balhét, amit ők nagyjaból elfelejtenek, te viszont 2 agyvérzést kapsz egymás után.

2 reakció: ha úgyis elfelejtik, hogy mit keresnek, hagyd rájuk, hogy persze, nálad van, majd visszahozod. Erre ők kizsörtölődik magukat, hogy milyen feledékeny vagy, ezzel a magad részéről csak 1 agyvérzest kockáztatsz, amelyet a következő esetig ki is tudsz heverni.

3 reakció: megszakítani velük minden kapcsolatot. Ennek a veszélye, hogy igen hamar magányos munkanélküli leszel.

2023. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
A magányos munkanélküliség gondolatáig milyen rejtélyes úton-módon sikerült eljutnod, 7-es?
2023. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

7-es vagyok.

Ha megszakít minden kapcsolatot a szenilisnek mutatkozó családtagokkal és munkatársakkal, akkor igen hamar fogynak az emberek és munkahelyek. Az emberi kapcsolatok gördülékeny működése egymás hülyeségének tolerálásán múlik, persze csak az egészséges mértékig.

2023. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Közép- és időskorúaknál ez sajnos gyakori. Nem nagyon lehet ezzel mit csinálni?
2023. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!