Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ez helyénvaló volt?

Szerintetek ez helyénvaló volt?

Figyelt kérdés

Beteg lett a kutyánk és úgy tűnt,hogy haldoklik, utána néztünk és semmi különös baja nincsen szerencsére.

A sztori lényege az,hogy ilyen helyzet közben apám barátnője, képes volt ki nevetni a mostoha nővéremnek a haját,mert szerinte annyira viccesen nézet ki így kocosan, ő alapból is ilyen nevetgelos de szerintem ezzel egy határt át lépet!!

Nagyon szenvedett szegény és én egyszerűen nem bírtam ezt szó nélkül hagyni,persze próbáltam normálisan közölni ezt vele,de neki a reakciója egyáltalán nem volt a normálishoz közel,szóval össze vesztünk,nem olyan durván,próbáltam rövidre zárni mert fontosabb volt a kutyám hogyléte,mint az ő hülyesége.

Ti mit gondoltok erről az egészről?



2023. ápr. 7. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Hogy gyerekes dolog, bár a szóközök hiánya mást is sugall...
2023. ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

K

A

M

U

2023. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu
2023. ápr. 7. 00:24
 4/16 A kérdező kommentje:
Várom a normális válaszokat
2023. ápr. 7. 00:24
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen az. Már kaptál kettőt is.
2023. ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Csak én nem értem az összefüggést a haldokló kutya és a kinevezett frizura között?
2023. ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

6!


Nyugi, nem csak te. épp ezért kamu.

2023. ápr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Az "utána néztünk" az természetesen azt jelenti, hogy állatorvoshoz vittétek, ugye? Mit értesz az alatt, hogy haldoklott?
2023. ápr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Szóval van egy kutya, aki rosszul volt, és emiatt te aggódtál. (A jelek szerint túlaggódtad a dolgot). Mindeközben a nevelőanyád nevetgélni mert, ahelyett, hogy ő is stresszelt volna. Esetleg sír, kezét tördeli, jajgat veled együtt.

És most ő a hibás mindenért. Értjük.

2023. ápr. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Szokásos teátrális kamu :D
2023. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!