Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Félig roma származású felnőtt...

Félig roma származású felnőtt ember vagyok. Van egy barátnőm, de a családjával még nem találkoztam..de tudom hogy az édesanyja úgy nézz rám, hogy “ki ez a roma gyerek” …szerintetek így hogy tudok pozitív lenne ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy tudjak a szemébe így majd nézni?

2021. nov. 13. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd kérdezze meg, mit szólnak hozzád a szülei. Ha nem kellesz nekik, ha ellenségesek, akkor ne erőltesd a velük való megismerkedést.
2021. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Az a lényeg, ne úgy menj oda, hogy "ők tuti utalnak". Mint a nyuszika a viccben, b.... meg a fűnyíród medve.


Legyel kedves, udvarias. Ha először mész hozzájuk, vigyel virágot, bort.

2021. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Simán, pont ez benne a lényeg, ne engedd neki hogy esetleg " belekényszerítsen " abba a helyzetbe, hogy lenézhessen bármi miatt is.

Meg amúgy is a lánya a fontos nem? Meg kell próbálni anyjával is jó viszonyban lenni, de nem az a lényeges. Ha nem akar, hát nem akar, max keveset találkoztok.

2021. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell pozitívnak lenni, legyél semleges
2021. nov. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne tudnál a szemébe nézni? Semmi bűnt nem követtél él. A szüleit senki nem választhatja meg. Amúgy a keveredés egyre gyakoribb és természetesebb. A hazai "romák" genetikai állománya már csak kb fele részben származik Indiából.
2021. nov. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha a barátnődtől tudod, hogy az anyja utálja a cigányokat, akkor bizony lehet, hogy szörnyű élményed lesz, ha a "mama" lealáz a párod előtt.
2021. nov. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán a lány anyja meg AKAR veled ismerkedni, vagy a lánya erőlteti?
2021. nov. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
A lánynak kell szeretnie téged. Nem a azülőknek.
2021. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a húgom párja is félig roma, egy nagyon rendes fiú, szépen meg is vannak, jól bánik a húgommal.

Végső soron a személyiség dönt, nem a származás. Ha meg a normális hozzáállás ellenére is kekeckedik az anyja, akkor tudd, hogy nem veled van a baj, hanem vele.

Hajrá! :)

2022. ápr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!