Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg olyan rossz ez az...

Tényleg olyan rossz ez az ember, hogy a saját anyja nem szereti?

Figyelt kérdés

Olyan mint Percy a Harry Potterbõl — modoros, fennkölt, kioktatò.

Állandóan arról beszélt, hogy õ hová jár nyaralni, meg mit mennyiért vesz meg építtet be, illetve, hogy aki nem beszél minimum két idegen nyelvet, nincs diplomája/szakmája az nem ember. A család arra vár, hogy mikor rúgják ki vagy dobja ki a párja, vagy szed össze valami betegséget.

Amióta egy osztrák orvos a võlegénye, csak még inkább beszél.


2023. ápr. 8. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
He?
2023. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

A kérdéssel kapcsolatban annyit, hogy ott az anya sérült, nem kicsit. Őt sem szerették és nem is tanult meg szeretni.

A leírással kiegészülve meg azt tudom mondani, hogy ha felnőttek vagytok, nem kell felé nézni. Örüljetek, hogy nyaralgat az osztrák dokival, élvezze ki, amíg lehet, ti meg foglalkozzatok magatokkal.

2023. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit kusza volt a leírásom, mert nem akartam nemet írni, de sajnos nem tudtam megkerülni. Illetve, erõs az autokorrekt, nincs türelmem mindent kijavítani.
2023. ápr. 8. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 helyett inkább leírhattad volna, hogy mivaaaan? :)
2023. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen biztosan, de semmi infot nem adsz emg.
2023. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!