Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lusta, életképtelen,...

Miért lusta, életképtelen, buta, rossz stb. ember az, aki nem szereti a távoktatást, home office-t, a korlátozásokat és az otthonlétet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a járványügyi intézkedések és a velejárói (pl. távoktatás, home office, zárva lévő helyek vagy szünetelő szolgáltatások, kijárási korlátozás) sokaknak nem jelentenek számottevő változást az életükben, illetve olyan is vannak, akik kifejezetten örülnek nekik. Én ezt mind megértem és elfogadom. Ugyanakkor számomra inkább negatív hatásai vannak ennek az időszaknak, kifejezetten rosszul érzem magam így és már nagyon visszavágyom a járvány előtti időkbe. Viszont mikor ezt elmondom valakinek, beszélgetünk stb., akkor nagyon nagyon ritkán tapasztalok egyetértést, megértést vagy úgy egyáltalán bármi pozitív, semleges reakciót. A legtöbbször azzal a véleménnyel találkozom, hogy aki nem érzi így jól magát, akit megvisel a helyzet stb. az életképtelen, lusta, nincsen benne semmi kreativitás, biztos korábban is egy rakás sz*r volt az élete, nem tudja lefoglalni magát, kapcsolatfüggő, unalmas, élettelen, csak a kifogásokat keresi stb., stb. Mi ennek az oka?
2021. márc. 5. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezt kérdezd azoktól, akik ezt mondták neked. Nem tudhatjuk, mi játszódik le az elméjükben, hogy ezt a választ adták.
2021. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Én inkább azt láttam itt, hogy azokat szidják, akik le merik írni, hogy nekik bejön a távoktatás.
2021. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk igazából tök mindegy, bármilyen kérdést írsz ki ezügyben, szidni fognak. :D :(
2021. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Fura, mert én imádom a home office-t és én meg emiatt kapom, hogy lusta, életképtelen és antiszociális vagyok...
2021. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Mink értelmes emberek eztet nem tudhassuk.
2021. márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Mert ez a világ ami most van az antiszociálisok aranykora..én amúgy pont ellenkezőleg látom mivel életképtelen és lusta semmiképp nem lehet az aki nem élvezi a 24 órás otthonlétet.
2021. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ezek mind figyelemelterelő dolgok. Az ember, aki nem tud magában meglenni, hanem más dolgokra kell terelni a figyelmét az azért teszi, mert különben végtelen ürességet érez.:/
2021. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
4%

Csak annyit, hogy a covid miatt romlott meg sok barátságom, romlott meg a viszony a szüleimmel, és vesztettem el életem szerelmét.

Aki ilyeneket átélt annak oka van szidni azt aki ezt élvezi.

2021. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Miért lenne oka? Én élvezem a home office-t, mit tehetek arról, hogy a te barátságaiddal mi a helyzet?

2021. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Semmit, de mit tehetnék én a sok halottal szemben
2021. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!