Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szereti a fekete humort,...

Aki szereti a fekete humort, az rossz ember?

Figyelt kérdés

Szerintem rettentően undorító dolog mások halálán, sérülésén és megkárosodásán viccelődni.


Az ilyen emberek szerintem maguk is gyilkolnának, ha lehetőségük lenne rá.



2022. aug. 3. 00:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
85%
A fekete humor olyan mint a láb: nem mindenkinek van.
2022. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez a következtetésed hatalmas baromság.

Ennyi erővel egy gyilkosságot eljátszó színész is gyilkos lenne a valóságban is, ha lehetősége adódna rá, sőt, valóban az, mert lélekben már gyilkolt, hiszen átélte a szerepét.

Silvester Stalonet akkor már rég villamosszékbe kellett volna ültetni az összes többivel együtt.


Amúgy képzeld el, én bírom a feketehumort, és a légynek se tudnék ártani.

2022. aug. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszoljatok neki, csak provokálni akar
2022. aug. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
93%
Ez hülyeség. A kutatások inkább azt szokták mutatni, hogy aki szereti a fekete humort, az könnyebben birkózik meg a stresszel és fogékonyabb az absztrakt gondolkodásra. Nem pedig azt, hogy rejtőzködő pszichopaták, akik csak a lehetőségre várnak, hogy elszabadulhassanak.
2022. aug. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
79%

Az 5-öst alá tudom támasztani. Kedvenceim a fekete, morbid, és rasszista viccek, de ha komoly a helyzet, nagyon el tud keseríteni, mi megy világban. Ja, és rasszista se vagyok :D

Mindemellett hótt nyugodt életem van, izgulni szoktam, de a stressz kábé ismeretlen fogalom számomra. Absztrakt gondolkodás is pipa :D

Azt tudod, miért lett Hitler öngyilkos? Meglátta a gázszámlát. Főleg, ha a mait látná!

2022. aug. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Én veszélyben érzem magam az ilyen emberektől.
2022. aug. 3. 02:33
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Az már ugyanúgy nem az ilyen emberek hibája, hogy te mit nem vagy képes helyén kezelni a fejedben, mint amennyire nem a pókok hibája az, hogy az arachnofóbiások nem tudnak megmaradni mellettük.
2022. aug. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagy része szereti a feketehumort. Most mindenkitől félni fogsz?

Ez a személyiségünk egyetlen apró kicsi részlete, ami aligha befolyásol bármit is. Valószínűleg többet nevetünk, mert az ilyen poénokon is tudunk nevetni. Ettől hidd el, hogy nincs bennünk rosszindulat vagy rosszakarás (illetve ha van, az nem emiatt van). Van olyan ismerősöm, aki szintén szereti a feketehumort, feljebb említett viccemen is nevetett, de a vér látványától rosszul van. Na ő valószínűleg nem fog gyilkolni.

Másik ismerősöm is nevetett a viccen, de egyébként ha meglát az utcán egy koldust, fix hogy ad/vesz neki valami kaját

Ez a kettő egymástól teljesen független

2022. aug. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

" Most mindenkitől félni fogsz?"


Én senkiben nem bízom meg. Meg vagyok róla győződve, hogy minden ember lehet veszélyes. Van okunk a félemre. Senkit sem szabad túl közel engedni magamhoz.

2022. aug. 3. 02:57
 10/52 anonim ***** válasza:

Igen, mindenki lehet veszélyes, de nem mindenki az. Ha senkit nem engedsz magadhoz igazán közel, akkor nagyon sok dolgot kihagysz az életből.

Van okunk a félelemre, igen, de ha az egész életet félelemben éljük, nem élünk igazán.

Az emberek gonoszak, de ezt csak azért gondoljuk így, azért általánosítunk, mert a gonosz emberek hangosabbak. Hidd el, hogy nagyon sok kedves, jólelkű ember van a világon, akik megérdemlik a bizalmat. Akkor is, ha sok másikban már csalódtál.

2022. aug. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!