Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vannak itt olyanok, akiket...

Vannak itt olyanok, akiket mérgező rokonok vesznek körül? Hogy kezelitek őket?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Már nem vesznek körül, mert megszakítottam a kapcsolatot a családdal.
2023. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
79%
Az ismert rokonaim 99%-a mérgező, nem tartok velük semmilyen kapcsolatot.
2023. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán nem beszélek velük, meg úgy overall enm tartunk semmi kapcsolatot.
2023. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Annyira szomorú, az egész ! Én nehezen élem meg.
2023. ápr. 28. 11:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és úgy kezelem őket, hogy már nem vesznek körül. El kellett telnie jó úgy 30 évnek, mire megértettem, hogy az ilyenek szellemileg nagyon nagyon defektesek.
2023. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
parom anyja ilyen. borzaszto ember. szemembe mosolyog ha nemvagyok ott rosszat beszel rolam, nem1szer vesztunk össze a parommal amiatt mert az anyja keverte a balhet. per pillanat ott tartok hogy szakitok vele mert nembirom az anyjat aki rank telepszik - egyebkent 1 percre lakik tolunk
2023. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hogy a fenébe lehet, hogy állandóan csak negatív gondolataik vannak velünk kapcsolatban? Ha megfeszülnék, akkor sem lennék elég jó nekik, pedig nem különbek mint én. És a pletykák! Ha elmondok az egyiknek valamit, futótűzként megy tovább a családtagoknak, csak más hangnemben és egy kicsit megmásítva a sztorit.A lényeg, hogy mindig úgy csinálnak, hogy én jöjjek ki vesztesen egy beszélgetésből. Katasztrófa ! És nem lehet meggyőzni őket az ellenkezőjéről.
2023. ápr. 28. 12:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7: Azért, mert ezek az emberek betegek. Önértékelési problémájuk van ès, ha a másikat szarnak állítják be, akkor az az érzetük támad, hogy ők, akkor jobbak.

Anyósom is ilyen. Amikor elmegyünk valamelyik rokonokhoz, megy a jópofi meg a bájolgás, de amint beülünk a kocsiba megy a ,,láttad milyen kupi volt a gyerekszobában” meg a hasonló megjegyzés.

Én igyekszem ezek alól kihúzni magam.

2023. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Az elején nehéz tényleg, mert mégiscsak a családod, de hosszútávon így a legjobb, ha mérgezőek. Én elköltöztem, ritkán találkozunk, de mikor lemegyünk rokonlátogatóba évente 1-(max.)2x, akkor az a pár nap is sok, amit látjuk egymást. Ilyenkor mindig megköszönöm páromnak, hogy ilyen messze lakik és kiszakított a hülyék közül. A legutóbbi alkalommal, fizikai tüneteket okozott a találkozó. :D Végig fájt a hasam, míg lent voltunk, csodálatos módon, ahogy hazaértünk, abbamaradt.

Mindig feszültség volt valami miatt, ha nyugi lehetett volna, akkor is találtak valamit, de ezt szoktam meg, amennyire lehet. Mindig kibeszélték azt, aki épp nem volt ott, stb.. Amikor megismertem barátnőm családját, teljesen más volt. Ezek után még nehezebben viseltem őket. Nem beszélünk, nagyon ritkán találkozunk és ez így teljesen megfelel.

2023. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem 38 fokos lázam szokott lenni, ha találkozom velük. Nem is én vettem észre ezt hanem a barinőm.
2023. ápr. 28. 19:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!