Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyapám testvére közeli...

Nagyapám testvére közeli rokon nekem?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy anyám meg apám testvére közeli nekem hisz nagybátyám/nagynéném. na de nagyapám testvére is közeli? ő anyukám nagybácsija/nagynénije .. nekem kicsoda a nagyapám testvére?


meghalt nagyapám nővérének a férje ma 74 évesen. és papa meg mama mentek viraasztani. de én nem mentem mert nem kedveltem őket mindenbe bele avatkozó durva emberek. és most papa megsértődött. pedig a papa meg mama se voltak velük jóba gyűlölték őket érdekes most meghalt hirtelen megszerették.. mama is ígyvolt a hugaval eleteben nem szerette mikor meghalt meg ott sivalkodott érte. én kepmutatasnak latom, ha valakit eleetben nem szerettem es nemmentem hozza halalaban se fogok se temetesre sehova... 24F


2023. máj. 17. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Nagyapád testvére az apád vagy anyád nagynénje, vagy nagybátyja.

Nagyapád oldalági rokona.

Nem közeli, de azért vérrokon a dédszüleid révén.

2023. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

A rokoni érzések bonyolultak. Évtizedekig nem állnak szóba egymással testvérek, aztán megsiratják, ha meghal. Megsiratják önmagukat, az elmulasztottakat, a lelkifurdalást, és azt a korszakot, amikor még békében voltak egymással. Lehet harag, de nem biztos, hogy a mélyén nincs ott a testvéri szeretet.

Bonyolult az emberi lélek.

2023. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Uh, újra itt?

Szemed hogy van? Nem romlott tovább.

Amúgy szíved joga eldönteni, hogy mégy vagy sem, mert ha nem tűnt volna fel, a négy mellett ott van még 20 év, azaz 6 éve nagykorú vagy, ideje volna golyókat növeszteni.

2023. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Jogi fogalmak között még csak nem is hozzátartozó a nagyszülő testvére.
2023. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jogi fogalmak között még csak nem is hozzátartozó a nagyszülő testvére. MIT JELENTSEN EZ KEDVES 4#?
2023. máj. 17. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

"nagyapám testvére is közeli?"

Az, hogy mi most mit írunk, mit változtat azon a tényen, hogy nem mentél el virrasztani, amivel megbántottad a nagyapádat, aki közeli hozzátartozód?

2023. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
2023. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
igazabol manapsag barkivel lefekudhetsz mert az ovszer ved a verfertozestol is, igy miert ne?
2023. máj. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!