Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Családfa

A kérdés

Egy adott személy édesapja, és nagyapám, féltestvérek. Ki nekem vér szerint, ez a személy?

Talán másodunokatestvér?

Kérdések hasonló témákban: rokon, családfa, unokatestvér, rokonság, másodunokatestvér

jan. 21. 16:53  Privát üzenet  

A válaszok

Google -> rokoni kapcsolatok:

[link]

Gyorsabban választ kaptál volna, mint amennyi idő alatt kiírod a kérdést. Tökmindegy, hogy féltestvér vagy egész.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 21. 17:37 Privát üzenet
Erre kifejezés nincs szerintem. AZ illető valamelyik szülőd első unokatestvére. Az illető gyereke lenne a te másod unokatestvéred.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 22. 08:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 3/3Időpont jan. 22. 23:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
I. világháborúban eltűnt személy utólag kiállított halotti anyakönyvi kivonatát hol tudom megszerezni, ha egyáltalán van rá lehetőség?
Elvégeztetném a DNS tesztemet, de ki a referencia személy ma, aki eredeti 100% magyarság géneket hordozz, akihez mérten én magyar vagyok bizonyos százalékban, egyáltalán vannak...
1935-ben Kórházban hozzátartozók nélkül elhunyt személy testével mi történik, Ki és hová temeti el. Esetleg a Kórbonctan tudományos céllal kísérleteket végez az elhalt testével?...
Van itt olyan személy aki otthonosan mozog a családfakutatásban?
Melyik bejegyzett személy lehet az ősanyám? Hogyan deríthetem ki két bejegyzés közül melyikük a rokonom?
Ki az a személy nekem aki a a harmad unokatesom felesége a harmad unokatesom az ugy van hogy az en nagypapam es az o nagymamája unokatesok lehet a harmad unokateso elnevezés is...

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Családfa rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!