Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyapám pár hete örökölt egy...

Nagyapám pár hete örökölt egy nagyobb összeget egy Svájci rokonától, utána elment otthonról és nem tudunk róla semmit. Mit kellene tennünk?

Figyelt kérdés
Nagyapám 74 éves,ahogy hírt kapott az örökségről, pár napra rá felbérelt egy sofőrt és elment otthonról, magára hagyva feleségét a 78 éves nagymamámat. Páran a környéken látták állítólag nagyapámat olyan helyeken ahova még én se lépnék be szívesen... Sztiptíz bárok, kaszinók és ehhez hasonló helyeken is megfordult állítólag. Nagymamám már rég a rendőrséget akarja értesíteni,de én lebeszéltem, mert szerintem csak rontana a helyzeten. Ha vissza akar jönni úgy is visszajön valamikor. De már én is kezdek arra gondolni,hogy talán még is szólni kellene a rendőrségnek. Esetleg érheti valami baj útközben és kitudja milyen állapotban lehet. Egy ismerősöm esküdni merne, hogy nagyapámat látta egy Szlovákiai presszóban két fiatal lány társaságában. Volt velük egy fickó is ő a sofőr lehetett talán. Már nagyon ideges az egész család,szeretnénk őt visszakapni. szerintetek mit kellene tennünk?

2014. szept. 25. 20:20
 1/8 intrepid ***** válasza:
67%
Nem lehet, hogy az örökség miatt idegeskedik a család? Az öregúr bepótolja ami a fiatalkorában kimaradt.
2014. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
hijnye, de cifra kamut sikerült iderittyenteni
2014. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 acelsziv ***** válasza:
86%
MUHAHA! Elképzelem az öregurat, ahogy Hugh Hefnerként feszít a miszpi csák között :D :D Ha úgy döntött, hogy eldorbézolja a lóvét az az ő ügye. Szólni meg azért nem szól, mert mindenki üvölteni kezdene vele, hogy jöjjön szépen haza, adja le a lóvét és üljön vissza a foteljába. Ne aggódjatok érte, csalánba nem üt a mennykő.
2014. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
nagy kamu az egész.
2014. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu egyébként... Nagyapám azóta hazakerült szerencsére, de a pénzből sajnos csak 20000 HUF maradt.
2014. okt. 6. 04:25
 6/8 A kérdező kommentje:
2.800.000.- volt az örökség összesen.:(
2014. okt. 6. 04:56
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Majd ha eltapsolta a pénzt , haza fog találni. Szerintem kamu az egész.
2014. okt. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 acelsziv ***** válasza:
91%
te jobban sajnálod a pénzt - amihez az égvilágon semmi közöd nem volt - mint amennyire örülsz annak, hogy az öregúr épségben előkerült. Add át neki üdvözletemet és gratulálok, hogy képes volt még pár önfeledt napot szerezni magának - talán utoljára ebben az életben.
2014. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!