Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha párom tesójának nem gratulá...

Ha párom tesójának nem gratuláltam és semmi reakcióm se volt arra,hogy terhes akkor ez hogy jött ki? Fordítva én se várnám el.

Figyelt kérdés

Vége fele jár,nagyoon régen találkoztunk(idén először..) szóval élőben/illetve egyáltalán csak egy alkalommal,amikor köszöntöttem,hogy Szia. De egyáltalán nem hoztam szóba,hogy terhes,nem gratuláltam. Nagyon látványos de úgy viselkedtem,mint eddig bármikor,amikor nem volt terhes. Mert vőlegényem hónapokkal ezelőtt ezt megtette a nevünkben a gratulálást. Erre azt mondta ő is,hogy hát mondhattam volna valamit..de ő a nevünkben ezt megtette több hónapja. Én csak kétszer beszéltem vele,mikor köszöntem és elköszöntem tőle. Sokan voltunk kb 4 óra alatt. 2 hete. Tehát nem villámlátogatás.


Ha lebunkóztok,inkább tanácsot,az segít.



2023. jún. 24. 23:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 A kérdező kommentje:
Amikor bejelentette nem voltam jelen. Sokkal később találkoztunk. És nekem mivel erről ő nem beszélt ezt az oldalát is nézzük!!! ezért én se beszéltem a témáról. Körülöttünk volt téma,de én nem beszéltem erről semmit.
2023. jún. 24. 23:07
 2/83 anonim ***** válasza:
90%
Biztos megvan a gratulációd nélkül is. De szerintem ez kicsit olyan “illik” dolog. Mint a köszönés. Vagy ha valaki azt mondja, hogy “összeházasodtunk”, arra is illik gratulálni. Ha ezen agyalsz, akkor valahol érzed, hogy kellett volna. Ha nem így lenne, akkor le se sz*nád, nem is írtad volna ki a kérdést.
2023. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:
De megvan nélküle. Egyébként mivel nem vagyunk olyan viszonyban. Nem szerettem volna,mert ő kb tesz az öccsére is sajnos. Meg úgy kollektíven ránk. Gondoltam,megvan enélkül is. Láttam a többieken,hogy zavarta őket,de nem akartam erőltetetten odamenni. Így egyáltalán nem mentem oda.
2023. jún. 24. 23:17
 4/83 anonim ***** válasza:
29%

Most te magyarázod a bizonyítványod, próbálsz minket meggyőzni, miért csináltad jól.

Ha normális testvéri kapcsolatotok lenne, gratuláltál volna magad.

Nem vagy te féltékeny a tesód terhességére véletlenül?

2023. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
Nem a tesóm. Nagyon nagy közöttünk a korkülönbség.
2023. jún. 24. 23:25
 6/83 A kérdező kommentje:
Sokkal idősebb.. jó lenne ha olvasnátok mielőtt írtok..nem a tesóm..a vőlegényem tesója. Alig találkoznak ők is.
2023. jún. 24. 23:26
 7/83 anonim ***** válasza:
39%

Hát elég szégyen vagy... Annyi illet volna tőled hogy gratulálok a kisbabátok hoz. Még ha elvan a gratulációd nélkül akkor is illet volna mondanod.


Tök mind1 hogy, próbálod magad kimagyarázni ez egy bunkó dolog.


Tök mind1 hogy egyszer látod a tesód feleségét vagy kétszer illet volna mondanod. Legalább annyit hogy gratulálok... hisz csak a tesód gyermekét vàrja. Ja és bocs de a sok korkülönbség nem számít.


Az aszámít hogy van nyelved és tudni kéne gratulálni.

2023. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
Ember 2X szóltam,hogy könyörgöm ...OLVASS tanulj meg könyörgöm értelmezni... NEM a tesóm terhes és nem a tesóm felesége terhes... Olvasd már el hogy ki terhes ... Nem a tesóm/nem a tesóm felesége terhes..... Olvasd el. 2X nem sikerült megfejtened,úgy..hogy Leírtam !!! Hogy ki terhes. Segítek harmadjára se fog menni. A vőlegényemnek a nálam sokkal idősebb tesója a terhes...
2023. jún. 25. 00:16
 9/83 A kérdező kommentje:
Tehát nem a tesóm gyerekét várja. Elég nagy gáz is lenne....... Olvass már. :D a vőlegényemnek a tesója terhes. Fenn is ezt írtam,erre 2x erőlteted,hogy a tesóm gyerekét várja-ez igen nagy para lenne ha azt várná. :DDD
2023. jún. 25. 00:18
 10/83 A kérdező kommentje:
Annyira borzasztó,hogy többszöri nekifutásra se értitek :D hogy nem az én tesóm és nem annak a párja terhes..Leírtam,hogy ki. :D de nem tudod értelmezni. :D mi ez.. szóval a vőlegényem tesójának nem gratuláltam.
2023. jún. 25. 00:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!