Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy mondjam el a sógornőmek,...

Hogy mondjam el a sógornőmek, hogy terhes vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azért hezitálok ,hogy mondjam el mert nem sikerül neki a teherbeesés.Most jár orvoshoz és mindig elmeséli,hogy hol tartanak a vizsgálatai meg hasonlók.Nagyon jóban vagyunk.Nekem már van egy kisfiam .Tud róla,hogy mi is terveztünk tesót.Csak én amikor sírva mondta mennyire vágyik egy gyerekre nem akartam szólni neki amikor ilyen állapotban van,hogy lehet én eh terhes vagyok.De most szeretnénk elmondani,a szűk rokonságnak de lehet vele kéne először beszélnem.vagy én spilázom túl ezt.Nemakarom,hogy neki rosszul essen.
2015. dec. 15. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha tud róla, hogy terveztétek a tesót, akkor nyugodtan mondd meg neki.
2015. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Túldramatizálod. Neki attól nem lenne jobb, ha neked sem lenne. Mi 6 évet vártunk a gyerekünkre, de baromira nem érdekelt, hogy más közben hányszor lett terhes.
2015. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Mivel nagyon jó a kapcsolatotok, én azt tanácsolnám, neki hamarabb, külön mondd el, hogy érezze, neked ténylegesen számítanak az ő érzései. Biztosan hálás lesz majd érte, hogy nem a nagy nyilvánosság előtt éri a "hideg zuhany", hanem lesz ideje előre feldolgozni a tényeket, és egyfajta szövetségesednek érezheti magát, ami még jobban elmélyíti a kettőtök kapcsolatát.

Átérzem a sógornőd helyzetét, mi magunk 12 éve várjuk a babánkat. :/

2015. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piroska és a farkas ***** válasza:
62%
Szerintem ülj le vele és mondd el neki. Biztos örülne a szonomrúság ellenére, h fontosnak tartottad ezt. és valoszínüleg, ha az első neketek simán összejött, sejtette vhol, hogy a másodikra sem kell sokat várakoznotok. Biztos, h rossz lesz neki ettől függetlenül, de ez természetes. És most bocsánat az Off-ért, de azt a válaszolot kérdezném, akik 12 éve probálkoznak : nem voltak véletlenül vetéléseid ? Azért kérdezem csak, mert nekem nemrég sajnos genetikára kellett mennem, és ott volt egy pár, akik 19 éve probálkoztak, és most maradt meg nekik a baba, de egy konkrét probléma derült ki náluk. / a 18. évben.../
2015. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!