Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ez egy jó alkalom...

Szerintetek ez egy jó alkalom lehet békülésre?

Figyelt kérdés
Anyukám és unokatestvérem több éve nem beszélnek egymással. Anyum egyszer nagyon csúnyán beszélt unokatestvéremmel, aki úgy döntött, hogy nem tartja vele többé a kapcsolatot. Mindennek már 4 éve. Anyum az utóbbi időben próbálta felvenni vele a kapcsolatot, de ő folyamatosan azt mondja, hogy nem kíváncsi rá és nem szeretné, ha köze lenne hozzá. Nekem most lesz a 30-ik szülinapom és nagy családi összejövetelt rendezek. Elhívtam az unokatestvéremet is, aki azt mondta, hogy el fog jönni. Szerintetek van esély arra, hogy megtörjön a jég és ez a számomra két fontos ember megbéküljön egymással? Nekem ez lenne az igazi szülinapi ajándék.
2023. aug. 7. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne játszd a békítőt. Anyukád próbálkozott, az unokatesód nem kért belőle. Szíve joga úgy érezni, hogy nem kell megbocsátania, főleg nem egy harmadik (külső) személy kedvéért.

Azt javaslom, hogy ha elmegy, akkor hagyd békén, örülj a jelenlétének, de te ne erőltesd köztük a kommunikációt.

2023. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Inkább jó alkalom lesz a balhézásra, ha anyad próbálkozik q unokatestverednel.
2023. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, felnőtt emberek, el tudják dönteni, kivel tartják a kapcsolatot. Neked ebbe nem kell belemásznod.
2023. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, minek kell két ember kapcsolatába belepofázni. Ha nem akar kibékülni, szíve joga, semmi közöd hozzá.
2023. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Miért hiszitek még mindig ilyen sokan, hogy ott gyógyultok, ahonnan a sebeket is kaptátok? Nem jön ki a matek egyszerűen.

Nem pontosan a kérdésre válaszoltam, de sok köze van hozzá.

2023. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gyorsan átszervezném. Ha valakivel konfliktusom van, az nem fog elmúlni azért, mert belekényszerítenek egy jópofizásba.
2023. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy próbát megér.
2023. aug. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Heteske biztos az a hülye válaszadó, aki minden kérdéshez odaböfögi azt a választ, ami abszolút az ellenkezője annak, amit mindenki jószívvel javasol. Ne hallgass rá, kérdező.
2023. aug. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
8-aska az a válaszadó, aki beleköt a másikba, mert mondjuk veszteni nem veszt vele semmit ha esetleg béke lenne végre, de jár a keksz, hogy próbáltál kötözködni.
2023. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Te elolvastad a válaszokat? Belegondoltál? Senki nem békül ki egy születésnap miatt.

Kérdező én is azt mondom hogy ne avatkozz bele. Egy ismerősöm megpróbálta, még rá haragudtak meg. Gondold meg, megér-e ennyit az egész.

2023. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!