Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyi ideje voltatok együtt...

Mennyi ideje voltatok együtt párotokkal, mire a szüleiteket bemutattátok egymásnak? Csak összehívtátok őket vagy volt valami alkalom? Mennyire éltek távol egymástól és hol volt a találkozás helyszíne? (Félúton valahol vagy az egyik családnál?)

Figyelt kérdés

Na és persze..

Hogy ment a megismerkedés?

Mit szóltak egymáshoz a szülők?

Ti hány évesek voltatok?


- 3 éve vagyunk együtt párommal, még nem ismerik egymást a szüleink, de már úgy érzem ideje lenne, mert tényleg komoly a kapcsolatunk.

- Elég távol él egymástól a két család (illetve a szülők), de autóval talán nem olyan vészes, mintha tömegközlekedne az ember.

- Én 20 éves nő vagyok, párom 22 éves férfi.


Köszönöm, ha segítetek pár személyes kis történettel, esetleg tanáccsal! 😊



2022. nov. 28. 01:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
A szüleink nem ismerik egymást, idősek és már nem utaznának sokat, 5 éve vagyunk együtt. Egyik oldalról sem volt sosem erőltetve emiatt, néha szóba kerül, hogy azért szívesen megismernék egymást, de ennyi. Gondot eddig nem okozott.
2022. nov. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem mutattuk be. Minek? 2 tanús esküvőnk volt, gyereket nem akarunk. Egyszerűen nincs is olyan alkalom, ahol találkoznának. Ilyen fiatalon (huszonévesen) meg pláne még csak eszembe sem jutott ilyesmi.

Egyébként általában azt látom ilyen helyzetekben, hogy a szülőpárok a legkevésbé sem illenek össze, az egyik család szülői többnyire rettentő cringe emberek, és csak egy kínos feszengésbe torkollik az egész.

2022. nov. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Az eljegyzesunk utan (4 ev) talalkoztak eloszor. 250 km van a ket csalad kozott, igy annyira nem eroltettuk az evek alatt, de gondoltunk, hogy azert mar eljegyzes utan illene valamit osszehozni, hogy ne az eskuvon talalkozzanak eloszor :D

Etterembe mentunk, a ferjem szulei utaztak igazabol hozzank, mert ok tudtak nalunk aludni, mi pedig egy varosban elunk a szuleimmel.

2022. nov. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Mi 1 nap. Egy faluban laktunk.
2022. nov. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
2 éve voltunk együtt, az esküvőn találkoztak. Nem élnek egy országban.
2022. nov. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Amint úgy döntöttünk, hogy komoly a kapcsolat.
2022. nov. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
2 hónap után jött el a férjem megismerkedni a családommal, de akkor mi már 30 körül voltunk és a közös albérletbe készültünk beköltözni. Messze laktam korábban az albérletemtől, így egész hétvégés, itt alvós program volt. Jól vették az akadályt. Anyósomékkal pár hét után találkoztam és köszönés után ennyi volt sokáig. Az esküvő előtt hívták meg egymáshoz 1-1 alkalommal a másik szülő párt. Azóta a közös unokák ünnepein fordul elő, hogy egyszerre jönnek köszönteni, de ez sem jellemző. Nekik nem kell jóban lenni, elég, ha kulturáltan viselkednek a gyerekek körül, amikor nálunk vannak.
2022. nov. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan arulja mar el a két lepontozo, hogy mi nem tetszett neki a valaszomban? 5. voltam.
2022. nov. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
8-as, kit érdekel a pontozás?
2022. nov. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

9!


Engem most kimondottan érdekel, hogy egy konkrét kérdésre adott konkrét valaszon mit lehetett lepontozni?

2022. nov. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!