Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van, vagy volt olyan családtag...

Van, vagy volt olyan családtag, rokon, aki gyakran panaszkodik, panaszkodott, hogy alig nyitják rá az ajtót, de amikor meg akarják, akarták látogatni, akkor sokszor jön, vagy jött valami kifogással, hogy miért nem alkalmas?

Figyelt kérdés

Akár több nappal, pár héttel előtte is bejelentkezve.

Nem ottalvásos látogatásra értem a kérdést, az nyilván sokkal nagyobb előkészületet igényel, hanem néhány órásra.

Hogy reagáltok ilyenkor?



2023. aug. 9. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha legközelebb panaszkodik, akkor megmondanám neki, hogy drága Gizike, februárban meg szeptemberben is akartunk menni, de te sosem fogadsz minket, úgyhogy nyisson rád ajtót a...
2023. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Én ilyen vagyok. Hiányolom a baráti társaságot de mikor jönne valaki, nincs kedvem, inkább a világomban vagyok. Azt hiszem depresszió és kiégés.
2023. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Introvertált lehet és lehet ki akar belőle jönni de nem tud.
2023. aug. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Csak sajnáltatja magát és panaszkodik.
2023. aug. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én inkább azt mondanám: Gizike, szívesen meglatogatnálak, neked melyik nap lenne megfelelo?
2023. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó, volt ilyen, nagyanyám volt ennek az iskolapéldája. Ha lment hozzá valaki, akkor látványosan éreztette , hogy teher, és hogy nem látja miatta a kedvenc tv műsorait, elleneben imádott midnenfele siránkozni, hogy mennyire magányos, és ritkán látogatják :S Aztán csodálkozott, hogy egy idő után tényleg nem nyitotta rá senki az ajtót.
2023. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
vágyik a társaságra de komfortzónájában meg zavarja a társaság, én úgy képzelem el mivel én is ilyen vagyok, hogy lefárasztanak azok akik nem olyanok mint én, így olyan társaságra vágyunk amelyik megfelel nekünk, hozzánk. De vágyunk rá, csak megfelelő passzoló emberek nincsenek személyiségbe karakterbe érdeklődésbe stb
2023. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég aljas dolog hitegetni a másikat, hogy majd ekkor meg akkor jöhetsz hozzám, jujjj milyen jó lesz. Aztán a megbeszélt időpontban zárt ajtó meg kifogás fogad. Én ezt nem tudom elfogadni. Aki ezt velem eljátsza, arra többé rá nem nyitom az ajtót. Bezzeg a hisztike az megy, jajj de szar egyedül. Persze az illető csinálta magának, egye meg amit főzött.
2023. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!