Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg ennyire rossz ötlet...

Tényleg ennyire rossz ötlet családtaggal közös munkába fogni?

Figyelt kérdés
Plusz képesítés után nézek, és szóba került a klíma szerelő is. A tesóm férje/aki mellesleg régi jó barátom, ebben dolgozik csak eladási területen és tudna munkákat. A feleségem nagyon ez ellen van. Szerinte nem szabad családon belül munkával közösködni, mert az ilyen dolgoknak mindig rossz a vége. Nem voltam még ilyen helyzetben, tényleg ez rossz ötlet lenne?
2023. szept. 17. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Okos a párod. Igaza van.
2023. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Van olyan ismerősöm akinek gond nélkül megy, de nyilván minden ember más, biztos vannak olyanok akiknek nem menne
2023. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem rokonság, vagy család kérdése. Ha emberileg jók, és jóban vagytok, akkor tud működni.
2023. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én munkaadói oldalról tudok nyilatkozni: csak rossz tapasztalatom van rokonokkal kapcsolatban. Ha pl. valaki rosszul végzi a munkáját, hasznavehetetlen, megbízhatatlan: egy sima alkalmazottat elküldök, de egy rokonnal más a helyzet, mert ha megpróbálod elküldeni, akkor még te vagy a szemétláda.
2023. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Sose jó a magánéletet és a munkát keverni.
2023. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem szabad, semmiképp. Csak ha a mentálisan egészséges 10%-ba tartoztok mindannyian.
2023. szept. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom ferje es battya dolgozik egyutt mar vagy 15 eve . Nagyon jol kiegeszitik egymast a munkaba.
2023. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha eddig jó volt a kapcsolatotok akkor ezután nem lesz.

Én pl anyummal dolgoztam az ő vállalkozásában. Az a baj hogy nem tudtam főnökként tekinteni rá. Vagy az anyám vagy a főnököm. Na ő az anyám. Olyan dolgokat megmondunk amit a főnöködnek nem.

Te tudnál főnökként tekinteni a barátodra?

Olyan sokat soha nem veszekedtünk. Akkor még otthon laktam. Az otthoni balhét bevittük a munkahelyre, a munkahelyit hazavittük. Most már több eszem van és másik munkahelyem. Javarészt az én hibám volt. Csúcs szezonban simán hazamentem mert szólt valamiért. Egy munkahelyen ezért picsán rúgtak volna.

Az ismeretségi körömben sem jött be nagyon senkinek a közösködés.

Ha valami balul sül el nálatok, oda a jó viszony. A feleséged hallgathatja tőled.

Próbálkozz te magad a dolgaiddal, önerőből ne közösködj.

2023. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább nők között probléma (áskálódás, pletykálkodás stb.). Ha tisztességes embernek tartod a sógorod, akkor simán vágj bele.
2023. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!