Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy jelentette be a...

Rizsaa kérdése:

Ki hogy jelentette be a családnak hogy babát vár ? Valami cuki ötlet kellene

Figyelt kérdés
Tudom Google a barátom , de nem ... nem találtam meg a megfelelőt számomra . Írjatok le ti hogy mondtatok el :)

2021. ápr. 15. 20:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
19%
A légyszíves lemaradt!
2021. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Képzeld apu, gyerekünk lesz!
2021. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem kellett. Minden találkozáskor megkérdezték mikor lesz már unoka. Aztán egyszer csak mondtuk, hogy még 6 hónap.
2021. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Vittük az első ultrahang képet.:)
2021. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
43%
"Képzeljétek, kisbabánk lesz!" Ennyi. Minek kell cuki körítés? Nem a brit királyi családnak mondod el, hanem a családodnak. Szüleidnek, testvéreidnek, rokonoknak, barátoknak.
2021. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Tudták, hogy tervezzük, hogy elkezdtünk próbálkozni így kb a teszt + után be is avattuk a közeli családot; a kislányunk “Big Sister” feliratú pulóverben ment hozzájuk legközelebbi alkalommal. A nemét torta formájában mondtuk el nekik, a krém színéből tudták meg. A többi rokonnak csak elmondtuk és ennyi.
2021. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Én instán egyszer láttam, hogy egy influcer egy márkásabb cipő dobozába rakta a képet és egy babacipőt.

A leendő mama meg ugye azt hitte cipő lesz...


Egy barátnőm nővére is terhes, ők karácsonyra kaptak a leendő szülöktöl egy zoknit. Ott is nagy volt az öröm.


És hűha, most így hirtelen ennyi ugrott be

2021. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%

Nem csináltunk belőle nagy dolgot.


Páromnak küldtem egy smst, hogy pozitív a teszt.


Őt kellett visszafogni, mert felhívott volna kb mindenkit. Én meg akartam várni a 12 hetet.

Utána hazamentünk, és személyesen mondtuk el a közeli családtagoknak. A távolabbiaknak meg telefonon.

2021. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
55%

6/10 A kérdező kommentje:

Hányok tőletek !

ma 21:15



Ez aztán szép volt!

2021. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%

"Hányok tőletek !"


Igen, ilyen az első trimeszter. Mindentől IS fogsz hányni. Nem vesszük magunkra. 😏

2021. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!