Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Patkányokhoz értők! A kerítés...

Patkányokhoz értők! A kerítés tövénél lyukak vannak és családtag látott patkányt, így vélhetően vannak járataik. Hogyan lehet a patkányokat humánus módszerrel máshova költöztetni vagy valami egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
Bántani nem akarjuk őket, de azt sem, hogy itt lakjanak.

2021. dec. 7. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Elvefogo csapda, aztan elszallitod valami lakatlan teruletre mezore, erdobe. De a patkany nem hulye, es altalaban nem is egyedul laknak. Ha egyet sikerult is befognod, a tobbi mar okosabb lesz es nem setal bele.
2021. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt, hogy nem tartunk baromfit, sertést, semmi haszonállatot, de lehet, hogy a szomszéd igen. Talán onnan jöttek át.
2021. dec. 7. 15:09
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Akkor kb semmit nem tudsz tenni, mert lesz folyamatos utánpótlás. Előbb a retket kellene megszüntetni a szomszédban és ott felszámolni a fészket.
2021. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi hogy van náluk. Elképzelhető, hogy a mi házunkkal párhuzamosan lévő mellépületben nem tartanak állatot, de lehet, hogy szalmát vagy szénát igen.
2021. dec. 7. 15:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Van esetleg valami olyan növény, amit nem bírnak a patkányok? Mármint, ha oda lenne ültetve a vmi növény.
2021. dec. 7. 15:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Nem fognak elmenni onnan. Ha vagy olyan viszonyban a szomszédoddal, akkor csöngess át és kérdezd meg, hogy nála mi a helyzet patkány ügyben!
2021. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Annyit tudok, hogy régebben panaszkodott egerekre.

De mégis mit lehetne neki mondani? Mármint a szomszédnak, nem a patkánynak. ;)

2021. dec. 7. 17:22
 8/13 A kérdező kommentje:
És a magas frekvenciájú hangok? Azok elriasztják a patkányokat?
2021. dec. 7. 17:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy semmit sem ér. Annyit tudsz tenni, hogy rendet tartasz a saját portádon és akkor csak átutazóban lesznek a kertedben. Sajnos maximum a patkányirtók tudnak rendet tenni és megszüntetni a problémát.


Én azt csinálnám a helyedben, hogy átcsöngetnék és megkérdezném, hogy nála is vannak-e patkányok, mert te találkoztál velük a kertedben.

2021. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mostanra több dolgot is elolvastam és sokan azt írják, hogy működnek az UH kütyük!


Szomszédhoz menni felesleges sztem, legfeljebb megtudnánk, amit amúgy is sejtünk.

2021. dec. 7. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!