Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kerssztlányom anyja és apja...

Kerssztlányom anyja és apja folyamatosan bánt engem visszaadható a keresztszülőség?

Figyelt kérdés
Ő és a férje 42 én 25 férjem 42 kislányuk 2. Az ő férje és az enyém jó barátok ezért vállaltuk el ezt az egészet. A nő a férjemnek se szimpatikus tipikus rosszindulatú mások gyerekét lenézi és más szülőket is sőt aki várandós szerinte azért mert látta az ő kislányát és kedvet kapott a babázáshoz. Na mindegy is. Ami engem mocskosul zavar hogy burkoltan ler*bancoz azért mert évi egy vagy kettő alkalommal elmegyek diszkóba egy barátnőmmel. A férjem is jár szórakozni csak férfiakkal és kocsmába ő is évi kétszer ha megy. Vannak közös programjaink is jó a házasságunk nincs felmerülőben harmadik fél. Férjem nem szeret diszkóba járni ezért nem jön velem jöhetne amúgy de ő aki nem szeretne és nem zavarja hogy elmegyek néha. De ez a nő.... írogat hogy miért jársz diszkóba ha van férjed? Mikor nősz fel? Így akartok babát vállalni? Egyszer kerssztlányom apja ergo az ő férje azt mondta rám én csak egy kislány vagyok akit dugnak. A férjemnek már akkor könyörögtem mondjunk le erről mert én ezt a megaláztatást nem viselem el. Férjem beszélt vele elnézést kért hogy nem úgy gondolta. De azóta is mindig van valami bántó pl a bulira. Próbálna dirigálni mit hogy csináljunk miért nem látogatom meg munka után őket de ha ott vagyok minden arról szól hogy egy másik anyukát lehord. Férjemet is állandóan minősítik hogy a ház körül mit hogy csinált meg és azt hogy kellett volna. Ha nincs otthon a férje kérdés nélkül jönne át csak legutóbb direkt nem mentem ki már nem tudom elviselni. Férjemmel pedzegetjük hogy vissza adjuk ezt az egészet.
2023. szept. 26. 00:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Visszaadni???? Mit??? Le kell őket xarni, és nem beszélni velük többet! Vagy ti valami kemény keresztények vagytok, ilyen vallásosak?
2023. szept. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Durva vámpírok
2023. szept. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk vallásosak csak hogy ha csak úgy megszakítjuk a kapcsolatot akkor is mi maradunk én nem akarok az maradni. Nem akarom hogy bármi közöm legyen hozzájuk válasszanak mást
2023. szept. 26. 00:13
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
3. De ez semmit nem jelent! Mármint a keresztszülőség.
2023. szept. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Minek tartjátok velük a kapcsolatot? Még ha vallásosak vagytok is nagyon akkoe sem kötelességetek a gyerek szüleivel jopofizni. Ha a gyereknek a vallással gondjai vannak akkor fordulhatnak hozzátok mint keresztszülökhöz. (Egyáltalán a keresztszülöktöl elvárhato kapcsolatokrol kérdezzétek meg a papotokat.)
2023. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azt se értem miért kértek fel ha utálnak minket határon vagyok hogy elmondom neki ennyi volt tiltom mindenhonnan folyamatosan figyeli miket posztolunk ki és mindent lepontoz a helyeket ahol vagyunk amit felvettünk aznap. Mindent.
2023. szept. 26. 00:17
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Bántalmazó, mérgező ismeretség.

Lényegtelen, hogy vállaltátok a keresztszülői szerepet, címet.


Megmérgezik a mindennapjaitokat.

Szállj ki ebből, mert rámegy a házasságod.

A férjed meg olyan alakkal barátkozik, aki lekurvázza, tárgyiasítja a feleségét?


Amúgy nyilván irigy a férjedre, hogy ilyen fiatal felesége van.


Ne érjetek rá. Blokkoljátok a közösségi oldalon.

Ha valaki folyamatosan beavatkozik az intim szféránkba, kritizálja, azzal nincs közös dolgunk, nem egymást keressük. Ennyi.


“Sajnos mostanában elfoglaltak vagyunk. Majd jelentkezünk.”


Ha erősködik, hogy mi az az elfoglaltság, elütöd, hogy hosszú és bonyolult, nem érdekes. Majd jelentkeztek.


Aztán nem jelentkeztek.

2023. szept. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kerdes… tiszta gimis hangulat.

25 eves vagy, a ferjed meg 42? Gratulalok, a fiatalsagodnak annyi, majd rajossz. Sokat elarul h nem a ferjeddel beszelitek es oldjatok meg, hanem ide kell kerdest kiirnod. Ezert nem tudod ezt kezelni gondolom. Mi se beszelunk az en keresztszuleimmel kiskorom ota, ennyi. Fel kene noni. Megszakitjatok a kontaktot, kesz.

2023. szept. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szerintem a korkülönbség nem jelent semmit mert se kívül se belül nem látszik rajta hogy annyi és egyáltalán nem bántam meg hogy elköteleződtem mellette.
2023. szept. 26. 05:34
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

Nem a korral van baj, hanem, hogy úgy érzed, ennek itt a helye az interneten. Az ilyet az ember olyannal beszéli meg, akire ez tartozik, aki ismeri, aki hisz neki, aki nem látja másképp. Akinek nincs normális emberi kapcsolata, az ír ide még mindig.

A pároddal minden rendben? Bízol benne, támogat?

2023. szept. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!