Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerinted se szabad lenne...

Szerinted se szabad lenne vissza beszélnem nagyanyámmal?

Figyelt kérdés
66 éves én meg 23 És ha pl beszol nekem hogy b×szd meg anyád picsajat. Én meg vissza szólok hogy b×sszon még téged a fiad meg egy regement katona... és apám szerint nem szabad lenne feleselnem mert ő 66 éves megjarta az élet útját Én meg egy fiatal takony vagyok
2023. okt. 1. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Megérdemlitek egymást. Prolik.
2023. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Mindketten alpáriak vagytok.
2023. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Nyugodtan szólj vissza neki. Ő kezdte a bunkózást.

Az alpári stílus meg úgy látszik családi vonás. Az apja is szépen beszél.

2023. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jajjj ti de szentek lennétek...
2023. okt. 1. 12:14
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
#4 azért aközött van különbség, hogy valaki szent és hibátlan, meg hogy valaki úgy beszél a saját családtagjaival, ahogy jobb helyeken a harapós kóbor kutyával sem szokás. Tényleg nem normális az,amilyen stílusban társalogtok.
2023. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Sokkal elegánsabb, ha nem süllyedsz le a szintjére és nem veszed fel ezt a kesztyűt.

Amikor mama ilyen stílusban beszól, akkor nézz rá kissé megvetően, akár a felsőbbrendűség testbeszéde is megengedett jelen helyzetben, és kérdezz vissza: "Nekem szóltál?" Ha azt mondja, hogy igen, akkor kérdezz vissza, hogy most azonnal, vagy ráér később? És jól röhögd pofán és menj el a közeléből.

2023. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
A kor csak egy szám, nem érdemel felmentést az aki öreg és bunkó
2023. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Van ez így bizonyos körökben...
2023. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Jaj már megint a rövidátó mamafétises gyerek.
2023. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
6-os válaszom lepontozását köszönöm, nyugodtan rikácsolj és mónikasózz az öreglánynal, mint valami cigó.
2023. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!