Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Honnan van? A feleségem...

Honnan van? A feleségem folyton ezzel jön ha adok neki valamit. Nagyon idegesítő. Másoknál is előfordul hasonló?

Figyelt kérdés

Tegnap mar viccesen megjegyeztem,hogy a lovardából.

Meg,hogy milyen szinü a ló foga?


Nyilvan már beszéltünk erről korábban,de semmi se változott.


(Anyám volt ilyen anno,hogy folyton faggatott mikor még gyerek voltam. )


2023. okt. 10. 09:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
Ha legközelebb adsz neki valamit mond rögtön mellé azt is, hogy hol vetted, akkor nem kell kérdeznie. Amúgy meg azért kérdezi, mert érdekli, hogy honnan van.
2023. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%

Hogy már megint költöttél. Burkoltan ezt jelenti.

Ha veszel valamit, nem mindegy, hogy a kínaiból vagy a Gucciból van. 🤷🏼‍♀️

De csak tipp. Esetleg kérdezd meg miért kérdezi. De ez is csak tipp. Ha nem kommunikáltok, akkor nem.

2023. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Tegnap egy kaparóst vettem neki,miközbe a benzinkúton voltam,mert tudom,hogy szereti.
2023. okt. 10. 09:46
 4/35 Metionin ***** válasza:
86%
Mondd neki, hogy isten adta :D mi mindig ezt mondjuk, ha pl. valamit random veszünk vagy hozzájutunk mert pl. adta valaki.
2023. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%

Mivel a férjem rohadtul utál ajándékozni, így nem is szokott, ezért ha valamit hoz, többnyire kiderül, hogy 1. ajándékba adták neki 2. akkora piros akciós címke volt rajta, ami mellett nem tudott elmenni 3. a rendezvényről lopta, ahol dolgozott 3:)

Szóval én is meg szoktam kérdezni, és szinte sosem csalódok benne 3:) :D

2023. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Korabban mar elmagyaraztam,hogy ha ajandekba kapunk valamit akkor nem illik megkerdezni.Lehet azert idegesit ez annyira,mert anno anyam is folyton ezzel jott ha vittem haza valamit.

Vettem egy csokit....ugrott ra egybol!! "Honann vaaaaan?!"

Honnan lenne,boltbol..vettem.

Dolgozok,van ra penzem..!

(bocs,elkalandoztam)

2023. okt. 10. 10:07
 7/35 anonim ***** válasza:
46%
Csak érdekli, hogy merre jártál aznap, nincs ebben semmi, amit ennyire fel kellene fújni, szerintem. Az én párom is meg szokta kérdezni, pedig nálunk én vagyok a nő 😀
2023. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez hülye kérdés, már nem azért. Parfüm nyilván a pafümériából, porcelán a porcelánboltból, könyv a könyvesboltból, ez nem agysebészet azért.

Amúgy mondd neki, hogy webáruházból, akkor nincs több kérdés.

2023. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%

Biztosan meg van rá az oka, hogy megkérdezi tõled,hogy honnan van?

Gondolhat arra is, hogy valakitõl kaptad, hogy add át neki, vagy pl.az anyudtól is kaphattad stb.Még sohasem kérdeztél rá,hogy mégis ezt miért kérdezi tõled?

2023. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
65%
Mondd meg neki, hogy rohadtul irritál, mikor ezt csinálja. Normális ember ezt tiszteletben tartja. Amúgy engem is idegesítene. Honnan lenne b*zdmeg, talán egy random kuka aljából turkáltad ki?
2023. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!