Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hova rakhatták a hamvait?

Hova rakhatták a hamvait?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lezáratlan ügy az életembe amelyben a segítségeteket kérném.


1 hónapja megtudtuk, hogy a papám meghalt.

Csavargó életmódot élt, így évek óta nem láttuk, állítólag 3 éve történt, minket nem értesített senki. Papám egyik barátjától tudtuk meg 1 hónappal ezelőtt, ő is csak ennyit tudott mondani.


Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy hol tudnám megtudakozni, hogy a hamvai hol vannak, mivel gondolom államilag intézkedtek, és vajon miért nem értesített erről minket senki?


Köszönöm a válaszotokat.



2023. okt. 25. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annál a polgármesteri hivatalnál, ahol élt és/vagy meghalt. Ha nem találnak hozzátartozót, akkor úgynevezett köztemetése volt, azt általában az utolsó állandó bejelentett lakóhelye szerinti PMH szociális osztálya szokta intézni. Valószínűleg azért nem értesítettek, mert nem találták meg a hozzátartozókat.
2023. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Bocs nem ide tartozik, de megkérdem mit vétett, hogy nem tartottátok a kapcsolatot ?
2023. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha életében le se szartátok őt, most miért akartok a hamvaival foglalkozni, főleg úgy, hogy 3 éve halott?
2023. okt. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Ott van a kérdésben a válasz, utolsó. "Csavargó életet élt"
2023. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gyerekei nem tudom mi okból nem foglalkoztak vele, történt köztük valami, amiről én nem tudok és nem is szeretném beleütni az orromat. Keresni egyébként keresték, de nem jött felőle semmi hír. Ők ezzel nem foglalkoznak, én amikor még élt és járt hozzánk akkor 4 éves lehettem, utána nem keresett minket. Engem zavar, hogy nem tudjuk mi van vele, mi történt és hol lehetne a hamva.
2023. okt. 26. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!