Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik régóta nekem egy fiú...

Hugohamm kérdése:

Tetszik régóta nekem egy fiú és (valószínűleg én is neki) és a ma találtam egy csokit a cuccaim között. A barátnőim se tudnak róla semmit (vagyis nekem nem mondják meg. A családomat is megkérdeztem de ők nem tudnak róla. Szerintetek ki rakhatta oda?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem a húsvéti nyuszi :P
2014. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem se :) de azért nem értem ha ő volt hogy hogyan találta meg a cuccaimat...:)
2014. márc. 24. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha több konkrétumot tudnánk esetleg meg tudnánk mondani hogy betehette-e ő.
2014. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
milyen konkrétumot?
2014. márc. 24. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
honnan ismered, milyen gyakran találkoztok stb. stb.
2014. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy hittanos csoportból ismerem,minden hét csütörtökön hazakísér,tudja azokat a dolgokat ami fontos nekem(család,csincsilla stb.).A barátnőm rákérdezett hogy tetszem-e neki és mindig azt mondja hogy igen.Templom után ha lát akkor hosszasan néz,a hittanos csoportban hosszasan és sokszor néz (néha úgy érzem,hogy a kedvemre akkar tenni a hülyeségeivel)...Másik osztályba jár...Csak ennyi jut eszembe hirtelen... :)
2014. ápr. 1. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván ő volt, vagy talán kérdezd meg tőle, az a biztos.
2014. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. ápr. 8. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!