Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha egy férfi lefekszik egy...

The Bing Bang Theory kérdése:

Ha egy férfi lefekszik egy egypetéjű ikerpárral, és mindkettőt teherbe ejti, akkor a külön születendő gyermekek, ikertestvérek lesznek?

Figyelt kérdés

2023. nov. 2. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom, ezt a hülyét😁
2023. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit elgondolkodtam a kérdésen, amíg meg nem láttam a felhasználónevet...
2023. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem (fel)tesverek (genetikailag) es egyben unokatesverek (csaladilag) is.
2023. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%
ENnyi ésszel ne szaporodjon az a férfi.
2023. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Tulajdonképpen unokatestvérek és féltestvérek is egyben, mert ugyanaz az apjuk, de más az anyjuk, akik mellesleg testvérek. Semmiképpen nem ikrek, hiszen nem egy anya méhében fejlődnek. Elég beteg gondolat, de nem a te fejedből pattant ki egyedül:



[link]

2023. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gnetikailag teljesen jogos kérés, de nem lesznek genetikailag azonosak, mert különböző leosztás szerint állítódnak össze a génjeik az apa és az anya készletéből. Szerintem csak az édestestvérnek megfelelő szintig lesz genetikailag rokonok (azonos az apjuk, és genetikai értelemben az anyjuk is azonos).
2023. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ahogy a 6-os írta. Genetikailag mint az édes testvérek, ugyanattól az anyától és apától.
2023. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

annyira nem beteg gondolat ez...


anno még tiniként jártam "egy" sráccal aki tulkép egypetéjü ikrek voltak, vagy 4 hónapig nem is tudtam róla mikor egészen véletlen lebuktak


ha teszem azt terhes leszek akkor vajon melyik srác az apa, ha mindkettővel lett volna 1-2 nap eltéressél szexuális aktus ??


jogilag csak 1 apa lehet - de melyik? mert ebben az esetben nem lehet a DNS alapján sem megállapítani, ki fogja fizetni a gyerektartást? vagy nevelni a gyereket?

2023. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Jajjjj... :D Már hogyne lehetne DNS alapján megállapítani az apát. :D

Attól hogy ugyanúgy néznek ki, más lesz a DNS-ük, mint ahogyan az ujjlenyomatuk is.

2023. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

az egypetéjű ikreknek ugyan az a genetikai állományuk...

csak a kétpetéjű ikreknek más

általános iskola 7 osztály a szaporodás :(

2023. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!