Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akinek van egypetéjű ikertestv...

Akinek van egypetéjű ikertestvére: Mennyire különböző/hasonló a személyiségetek?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz, hogy az egyikőtök kicsit temperamentumosabb ,míg a másikótok kicsit visszahúzódóbb? Mennyire térnek el a véleményeitek?

2016. máj. 30. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Mi lány egypetéjű ikrek vagyunk. A tesóm a temperamentumosabb, én pedig visszahúzódóbb vagyok. Személyiségünkben annyira különbözünk, amennyire a külsőnkben hasonlítunk.

18/L

2016. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi fiúk vagyunk, nem vagyunk egymás ellentétei, ugyanúgy vagyunk mint más sima tesók gondolom, de mivel külsőre teljesen egyformák vagyunk, úgy érzem, ha nem lenne eltérő merőben a viselkedésünk egy kalap alá vennének bennünket, ezért igyekszünk különbözőképp viselkedni gyerekkorunk óta, szóval ez nálunk inkább tudatos.
2016. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lányok vagyunk. Hasonló a viselkedésünk, egykét dologban tér csak el. Valószínűleg azért mert ugyanazok a hatások értek minket.
2016. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a testvéreim ikrek (fiúk), ök sokáig eltéröen viselkedtek meg öltöztek, addig, amíg mindketten itthon laktak. Amióta elköltöztek igen messze egymástól, azóta sokkal egyformábbak, mert nem figyelnek arra, hoyg meg lehessen öket különböztetni a viselkedésük, hajviseletük, öltözetük alapján.
2016. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%

Én is egypetéjű vagyok a tesómmal, Bécivel, úgyhogy, remélem módom van rá, és tudok mesélni neked... egy pillanat, megkérdezem... Béci, most te ülsz a gépnél, vagy én?

Te? - Bocsi kérdező, akkor mégse tudok válaszolni, összekevertem magunkat; Én éppen fogat mosok a fürdőben.

2016. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!