Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan viseljem el karácsonyko...

Hogyan viseljem el karácsonykor ezt a típusú rokont?

Figyelt kérdés

Egész évben nem beszélünk. Telefonszáma sincs meg. Még facen se váltottunk 3 szót se. De karácsonykor elkezdi játszani magát,hogy mennyire jó hogy lát, annyira hiányoztunk, jövőre többet beszélünk majd stb.


Nem az a bajom,hogy nem tartjuk a kapcsolatot. Távoli rokon, mindenki éli a saját életét. Hanem ez a képmutatás, édes mázos előadás. Évek óta ezt csinálja. És borzalmasan idegesít.



2023. nov. 5. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá menni jópofizni.
2023. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
És miért találkozol vele éppen karácsonykor?
2023. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
hálég már külföldön lakok szóval egy évben 1x kell csak szenvedni de mi úgy oldottuk meg, hogy fél nap lett belőle és másik fél nap meg megyünk máshova, egy fullos egész napot én sem bírnák ki, agyrákom lenne :D
2023. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem a világ vége, egy udvarias mosollyal el kell intézni, esetleg hozzátenni, hogy reméled most összejön és másra kell terelni a szót, vagy menni a következő rokonhoz
2023. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Én rokonaim 2km-re laknak, ugyanezt csinálják.
2023. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért találkozok vele mert a nagyszülőknél jövünk össze.
2023. nov. 5. 17:37
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Tudod kapcsolatot akkor lehet valakivel tartani, ha azt mindkét fél akarja. Te egyértelműen nem akarod, ő lehet szeretné
2023. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
Egy kis pepper spray-t permetezel ki a légtérbe majd odébb sétálsz.
2023. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Jaj belenem halsz..Most mit csináljon nézzen rád csúnyán egész karácsonyi ebéd közben az asztal másik végéből? Próbál veled kommunikálni de te annyira befásult bunkó vagy hogy ezt egyből nyalizásnak veszed fel. Szerintem örül hogy lát és ezt szóvá is teszi.Ha ennyire nem birna ( mint te őt )nem venné a fáradtságot hogy hozzádszóljon.
2023. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak amolyan formalitas, mondani akar valamit, ennyi. En ezekkel sose foglalkoztam, volt ilyen rokon nalunk is boven, foleg amig otthon laktam es hozzank jottek.

Amiota kulon koltoztem, ilyen emberekhez nem jarok, illetve altalaban nem is akkor megyek haza, amikor ok ott vannak, mert nincs ra idom. Ez se erdekel senkit se, szoval kb ennyit jelentenek az ures szavak.


Ha nem tudod kikerulni, akkor egyszeruen csak ne foglalkozz vele.

2023. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!