Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan akitől elfordultak...

Van olyan akitől elfordultak a rokonai? Nincs senkije? Kegyetlen rossz.

Figyelt kérdés

nov. 8. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Vannak sokan persze.

Sajnálom.

Önreflexiót alkalmaztál?

Mi vezetett idáig, mit érzel?

nov. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Más meg a két kezét összetenné ha leszállnának róla a rokonok! Nem igaz hogy az embereknek semmi sem jó..
nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Ismerek olyan nőt, aki egyik családtagjával sem tartja a kapcsolatot, mert összeférhetetlen, állandóan mindenkivel összeveszik, egyszerűen elviselhetetlen a stílusa. Én azt gondolom, ha az összes rokon elfordul valakitől, annak azért oka van. A családunkban is van egy 45 éves férfi, aki olyannyira lecsúszott az évek során, hogy menthetetlen. Nagyon sokáig próbált neki segíteni az összes testvére, de minél több segítséget kapott, annál durvább dolgokat csinált. A legfőbb probléma az alkoholizmusa, amiből nem is hajlandó kigyógyulni, így kár minden erőlködésért, mára már mindenki elengedte, még ha rohadt nehéz is volt.
nov. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
#2 Amiről te írsz, az a másik véglet, a két eset között óriási az átmenet és normális esetben az emberek szeretik a rokonaikat, még ha nem is az összeset.
nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom,- rengeteg családi dinamikát megvizsgálva-, hogy Magyarországon az átlag család diszfunkcionális. Alkoholista, bántalmazó, akár szexuális abuzáló. És ha valaki meri venni a bátorságot, hogy szóljon mondjuk az anyjának, az egyik istenének, az homokba dugja a fejét, nem hiszi el, még a gyereket hibáztatja, stb. Egyszerűen lepattant a gyerek. Mindennek el van mondva, az abuzáló Józsi bácsi pedig védve van, hogy ő milyen rendes ember, nem tenne ilyet, hát értetek dolgozik. Nem hajlanó senki belenézni a problémákba, mert az munka. Azzal dolog van, ott érzelmek lennének. Könnyebb azt mondani, hogy nem igaz és kiutálni az egyetlen embert, aki a valóságot mondja.
nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Én ilyen vagyok.



Apám kiskoromban elhagyott (azóta sem keres.)

Nagynéném nem beszél velünk, a lánya és a fia sem.

Apám nővére sem keres engem.



Ők veszítettek, de nagyon sokat.


Igaz, én kisebb voltam, nem csináltam semmit. Az ilyen rokonok annyit is érnek..

nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Tőlem bár nem mindenki fordult el, de ez a pár is rosszul esik, mert pont olyanok, akiket én imádtam, rajongtam értük. Az egyik az tesóm, akinek mindenki fontosabb, mint én vagy a mi családunk. Én soha nem bántottam, mindig próbáltam keresni, de a párja családja az isten neki, akik ráadásul semmibe veszik, de azért teper náluk ezerrel. Aztán unokahugom, aki még elolvasni se képes, amit írok neki messengeren, szimplán tojik a fejemre, őt se bántottam soha. Már évek óta nem is találkozott velem. Egyszerűen nem érdeklik mi van velem. De ez a 2 rosszul esik nekem nagyon, szóval megértem hogy rossz lehet neked Kérdező.
nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Tőlem is elfordultak, mert nem "egyezik az értékrendem az övékkel".


Értsd: SAJÁT, önálló gondolataim vannak, nem bólogatok minden hülyeségükre (és tényleg félelmetes, miket hordanak össze - tipikus buta emberek, sajnos, ezt mindenféle lenézés híján mondom), és ez nem tetszik nekik.


Szerintük a faluban volna a helyem, ahol felnőttem, egyedül életképtelen vagyok, stb. stb. Gyerekként kezelnének, ha hagynám.

Nyilván nem hagyom, kiállok magamért, amin ők halálosan meg vannak sértődve, és kb szökőévente érdeklődnek felőlem. :D


Nekem nyolc, legalább nem kell ilyen emberekkel kapcsolatban lennem.

nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért fordultak el, mert ők sikeresek az életben,ami nekem nem jött össze.Kerülnek,gondolom,hogy ne legyek a terhükre. Pedig nem lennék csak jó lenne valakihez tartozni.Nagynénikről,nagybácsikról és unokatestvérekről van szó. Testvérem nincs és szüleim sem élnek már.
nov. 8. 11:52
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Nem azért. Ez csak a te benyomásod. Mit tettél te érte, hogy legyenek sikereid?
nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!