Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért csak velem csinálja?

Miért csak velem csinálja?

Figyelt kérdés
A nagybácsim karácsonykor nem szokta a legkreatívabb ajándékotkat venni, de mindenkinek vesz valamiféle italt vagy sminkkészletet. Az utóbbi három évben viszont én először semmit nem kaptam, másodjára 2 szelet csokit, harmadjára egy kis plüss majmot. Csak velem csinálja ezt, de miért. Kb semennyire nem változtam meg és egyszer sem voltam vele bunkó.

dec. 11. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A szüleid nem szóltak még neki ezért? Vagy te nem mondtad neki, hogy ez neked rosszul esik?
dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
És te mit adtál neki?
dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A szüleimnek még nem mondtam de akkor fogok és 16 évesen nem hiszem hogy sok mindent tudnék adni az 50 éves nagybácsimnak
dec. 11. 22:41
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem direkt szemétkedik veled. Jó lenne tudni, mi viszi rá erre.
dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mondott?
dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És te melyiket szeretnéd, az italt vagy a sminkkészletet? Idén cserélj apuval vagy anyuval ajándékot, mondd, hogy inkább azt szeretnéd. Akkor észreveszik, hogy mit kaptál.
dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Arról nem hallottál hogy a szándék a fontos?
dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Eddig gyereknek nézett. Szerintem idén már sminkkészletet fogsz kapni.
dec. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Majomnak tart.
dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

a testvereidnek ad ajandekot vagy a sajat gyerekeinek vagy mas unokatesoidnak?

mert azert nem mindegy kikről írod, hogy "mindenkinek".


Legtöbbször, ha egy felnőtt nem "mindenkinek" azonos ertekben vesz ajandekot, akkor annak szimplan olyan okai vannak, hogy 1. nincs erre eleg penze 2. nem ismeri mindegyik gyereket elegge es nincs otlete (pl. jaj mit vegyek egy 15 evesnek?)

3. adott bele a "nagy ajandekba", adott penzt a szuleidnek, hogy karacsonyra...csak a szuleid elfelejtettek ezt mondani.

4. megkerdezte a szuleidet mit vehetne neked, de azt mondtak jaj semmit, o csak egy kis aprosagot



Legeslegrosszabb esetben a nagybacsi, aki apad vagy anyad tesoja rosszban vannak es emiatt ilyen az ajandek.


De ha pl van 2 tesod es ok kapnak amit irtal te meg csokit, akkor ez utobbi nem jatszik.



Az meg hogy te 16 evesen nem tudsz semmit se ajandekozni a nagybacsinak az eleg képmutató, mert gondolom van zsebpenzed, van kezed, van agyad es ki tudnal talalni es elkesziteni filleres ajandekot is. Egy rajz, egy családi fotó kinyomtatasa, egy karacsonyfadisz keszitese papirbol.

dec. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!