Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt csinálja ezt apám vagy...

Mièrt csinálja ezt apám vagy mit lehetne csinálni vele? (Több lent)

Figyelt kérdés

Elköltözünk párommal már több mint 1 ève (azóta is ez megy)


A szüleim dolgos emberek van földjük meg kisebb tanya meg minden engem is arra neveltek már mint a földműves munkára kiskorom óta segítettem nekik mindenbe amibe tudtam


Ahogy elköltöztünk mondtam ha kell segíteni szóljanak megyek/megyünk mivel sok a munka ès nem győzik 3-an (már kezdenek rájönni ők is) ès ha vmi nagyobb kaliberű munka van mondtam megyünk


Mert fèl órás vagy 1-2 órás munkáèrt nem mindig lenne idő lemenni km-eket


Szoktunk beszélni telefon hetente többször sőt ha tehetjük hetente 1x legalább lemegyünk de min. 2-3 hetente leszoktunk


Kèrdezem mindig kell e segíteni általában azt mondják nem kell utána meg kiderül amikor telefonáltam vagy akkor dolgoztak vagy már megcsinálták vagy direkt nem szóltak "ne zavarjanak" kifogással meg hogy ők "nem fognak könyörögni" (másoknak is ezt mondják ha vmi kèrdezi mièrt nem szólnak nekünk vagy vkinek)


Másoknak meg panaszkodnak hogy felèjük se nèzünk, nem is segítünk meg semmi holott többször megyünk mint ők mi hozzánk pedig kocsi van nekik is


Pedig úgy èrzem segítettem eleget most is szívesen mennèk de közbe szeretnèm èlni a saját èletem is nem mindig az övèkèt


29/L


2019. jún. 23. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

29 eves vagy, válj le a szüleidről. Akik nem valami nagy jellemek, ha a hátad mögött hazudoznak rólad.

Vannak ilyen mártír barmok, engedd el, mert bármit teszel, sosem lesz jó.

2019. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Jól csinálod a mindent, Kérdező. Már csak a lelkiismeretfurdalásról kell leszoknod.

Segítséget kérni tudni kell. A segítséget kérés nem könyörgés. Ezt a szüleidnek meg kell tanulniuk. Arról, hogy így viselkednek, nem tehetsz.

2019. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Szepen kerek perec le kell ulni es megbeszelni, hogy nagyobb munka eseten jottok es szivesen segitetek, de azt nem varhatjak el, hogy napi szinten ott robotolj. Azt is nyugodtan megmondhatod, hogy nem szeretned tobbe visszahallani azt, hogy nem szamithatnak rad stb. Nem vagy koteles ugymond tovabb vinni a csaladi valalkozast. 29 evesen pedig a sajat eleted kellene mar alakitani, de ez nehezen fog mukodni, ha folyton ket iranyba kell szakadnod.

Ennyi erovel el sem kellett volna koltozni. A kulon koltozes lenyege pont az lenne,hogy elkezded alakitani a sajat eleted. Ne erezz lelkiismeret furdalast ez miatt. Ez az elet termeszetes resze- elkezdjuk elni a sajat eletunket.

2019. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Szüleid hülyék. Ha hazudnak rólad,akkor nem is érdemlik meg,hogy foglalkozz velük.
2019. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!