Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy reagálnál rá?

Hogy reagálnál rá?

Figyelt kérdés

Ha távolabbi rokont meglátogatsz, viszel neki egy kis apróságot és ő a többiek előtt nyilvánosan leszólja? (,, mi csak prémium minőségűt fogyasztunk,,) címszóval.


Nem vagyok tehetős, nem sok a fizetésem, egyedül nevelem a gyerekem. Szeretettel gondoltam rá, igyekeztem olyat venni, ami nem gagyi...és olyan rosszul esett, hogy mindenki előtt így megalázott)


dec. 21. 08:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Minek mész ilyen sznobhoz látogatóban? Hagyd a p-ba.
dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Nyugi, ez nem téged minősít (nem is az anyagi helyzetedet), hanem őt.

Ajándékot soha nem illik minősíteni mások előtt (kivéve, ha mondjuk ordítóan prosztó vagy figyelmetlen, pl. frissen elvetélt szülőknek babanaplót adnak vagy ilyesmi).

Remélhetőleg a többi rokonnak is van annyi agya, hogy ez szerintük is inkább rá vet rossz fényt.

Reagálni meg nem kell sehogy, csak legközelebb nem kell vinni semmit (magadat sem, ha nem muszáj...).

dec. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Minek mész házhoz a lófütyiért?
dec. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha rokon, csak tudom, hogy milyen... Bocsi, de miért kellett odamenni?
dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Most már mindegy, a helyszínen kellett volna reagálni, de ugye a bunkóságra nehéz csípőből reagálni, mert a normális emberek ilyenkor lefagynak. Most már mindegy, le kell építeni a rokont, ha ennyire neveletlen, vagy visszaadni neki a szúrást, ha ő hoz valamit.
dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk eljött egyszer az unokatestvérem, aki a férjével külföldre költözött, nagyon ritkán találkozunk, de gyerekként odáig volt apámért, és ahogy hazajöttek, eljöttek meglátogatni. Nem szóltak, hogy jönnek, én pont járógipszben voltam, de kevertem nekik szörpöt kancsóban és bevittem. Erre rámnézett az unokatesóm, hogy "na ezt idd meg te". Kérdeztem, mi a baja vele, nem gagyi szörp, de mondta, hogy ők nem isznak semmit, amiben szinezék van. Anyukám hozott nekik csapvizet, az se volt jó, mert nem isznak csapvizet. Úgyhogy szomjan maradtak.


Egyszer meg halottak napja körül jött be hozzánk valami rokon nagymamám ágáról az unokáival, akik akkor ilyen 16-17 éves körül voltak. Anya kókuszos sütit csinált aznap, a lány nekiállt fikázni, hogy az ő anyja sokkal jobban csinálja, meg ő amúgy is jobban szereti a mákos dolgokat. A nagyapja leoltotta, hogy akkor majd eszel otthon 😆 A fiú unoka meg nézegette apa fotóit a falon, apa ilyen hobbifotós, semmi extra, de nekem tetszenek a képei, ez a srác meg elkezdte osztani az észt, hogy ezek milyen koppintás fotók, erőltetett témák meg szar beállítások. A nagyapjuknak égett a bőr az arcáról de rendesen.


Mindkét esetben az volt, hogy elmentem, mi meg mondtuk, hogy na ezek aztán parasztok a javából és legközelebb, ha a nagyszobából láttuk, hogy ők csengetnek, úgy tettünk, mint akik nincsenek otthon.

dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: elöre kancsóban bekevert szörp esetében érthetö, ha nem akarna belöle senki inni, így eleve olyan arányban van, ahogy te szereted, nem ahogy a vendég, másrészt az összes buborék 5 üerc múlva kimegy belöle, így meg tényleg utálatos íze lesz.

A csapvíz megint érthetö, rengeteg helyen MO-on a csapvízben van arzén, nitrát - elvileg határérték alatt -, aki nem szokta meg, annak több napos hasmenés lesz az eredmény.

dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most már mindegy, ez őt minősíti.

Ezután pedig ne tartsd vele a kapcsolatot, le kell építeni.

dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ott fordulnék ki az ajtóból és megmondanám, hogy a SOHA VISZONT NEM LÁTÁSRA!

És természetesen utána nem tartanám vele a kapcsolatot, ha bárhol találkoznék vele, úgy néznék rá, mint egy idegenre.

dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd ennek a rokonnak a látogatását!
dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!