Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy reagálnátok ilyen esetben?

Hogy reagálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Egyedül voltam otthon a lakásban, a szüleim dolgoztak, aznap szabadnapos voltam, fősuli sem volt, a 2 kutyusunkra ügyeltem...minden rendben zajlott.


Aztán arra lettem figyelmes, hogy valaki benyitott a lakásba, a kutyusok ugatva rohantak ki a nappaliból...erre kiderült, hogy a nagyanyám lépett be csak úgy a lakásba, váratlanul, hivatlanul...valahogy bejutott a külső rácskapun meg az emeleti ajtón, gondolom, az egyik szomszéd engedte be.


Hát lesokkolt, aztán megsértődött azon, hogy ez sem nekem, sem a szüleimnek nem volt ínyére finoman szólva.


A halálos ágyán se legyünk ott, szemetek vagyunk és teátrálisan, sírva hazament...


Azóta vannak rémálmaim,hogy valaki benyit a lakásba.


Ti mit tettetek volna ilyen esetben?


Durva volt



2022. jan. 10. 20:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

Úristen átment a nagyanyád és most rémálmaid vannak! 😱 Ennyire rossz a viszony?

Ezt most te sem gondolod komolyan azért. Vagy, ha igen, akkor a sztoriban ti vagytok a furák.

2022. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Tehát beengedték és nálatok meg nyitva vol az ajtó? Nem kulccsal ment be?

Ha így volt, akkot ti is hibásak vagytok. Ennyi erőből egy idegen, nem jó szándékú ember is lehetett volna.

Persze a nagyi is hibás, kopoghatott volna.

De azért ne legyenek ezért rémálmaid.

2022. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Durva hogy így bejárkál mikor azt hiszi hogy senki nincs otthon, de azért nem bántam volna úgy a saját nagymamámmal hogy sírjon és megsértődjön.

Nem betörő, csak gondolom egy kotnyeles, kíváncsi idős hölgy, aki mellesleg családtag.

Egyébként nem értem, ha lent a lépcsőházba be is jutott, a bejárati ajtó miért volt nyitva. Simán járhattál volna rosszabbul is, Armandóék is benyithattak volna kipakolni a kéglit. Akkor érthető lenne hogy rémálmaid vannak az eset miatt.

Alap hogy akkor is zárni kell az ajtót ha otthon van az ember, így ha jön a mama, majd kopog vagy csenget mint mindenki más. Ha meg nem vagytok otthon, akkor gondolom csak bezárjátok, tehát akkor sem tud benyitni és nézelődni/kutakodni.

2022. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

:D

Azért próbálj meg nyugodtan aludni, remálmok nélkül. Csak a nagyanyád volt, semmi pánik!

2022. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Lehet tudta, hogy otthon vagy és arra járt. Gondolta felköszön, ha már ott van, csak mivel az egyik szomszéd pont ott lehetett és beengedte, simán felmehetett. Nekem ez eset le. Túlzás volt a hisztitek.
2022. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben felkeresné egy szakembert, mert vannak bajok fejben.
2022. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

A kérdés az, hogy mit tennék ilyen esetben...

Őszintén? Biztos nem azt, amit te.

Valószínűleg elmondtam volna neki, hogy jöjjön nyugodtan bármikor csak előtte csengessen fel, mert így ez most megijesztett.

Nem tudom mit mondhattál neki, ami miatt sírva ment haza és, hogy miért kellett ebből ilyen nagy ügyet csinálni, de ő a nagymamád. Örülj, hogy még meg tud látogatni.

2022. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Majd elmúlnak, jobbat nem tehetsz, vársz.
2022. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Ennyire megrémít a nagymamád?

Keress egy szakembert a problémádra.


Hogyan reagáltam volna én?

Először meglepődtem volna, aztán kedvesen köszöntöttem volna, és invitáltam volna be a nappaliba.

És - nem a nagymama miatt - kicsit bosszús lettem volna magamra, hogy nyitva felejtettem az ajtót. Akár egy besurranó tolvaj is bejöhetett volna.

2022. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Már élnének még a nagyszüleim és meglátogatnának. Csak az egyik mamámat ismertem, ő is 15 éve lesz már, hogy meghalt.
2022. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!