Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem érik meg?

Miért nem érik meg?

Figyelt kérdés

Nemrég született meg unokatestvérem gyermeke és most mentünk meglátogatni. Öszintén örültem nekik. Láttam rajtuk, hogy milyen boldogok. Viszont nem csak mi voltunk ott hanem néhány másik rokonom akikkel alig találkozom. Évente ha 5ször. Nagy büszkén emlegetik azok a rokonok hogy "Jaj, de jó ha az embernek van gyermeke és mennyire rosz lehet annak akinek nincsen" és nagy sejtetve rám néz, mert tudja, hogy én a párommal nem akarok gyermeket. A párom és én is sejtettem mire megy ki ez az egész, ezért a témát próbáltuk terelni. De mindig visszavitte a vonalat a gyermekvállalásra. Ekkor döntöttünk úgy, hogy jobb ha megyünk.


Miért nem érik meg, hogy ha valaki így döntött? Persze ne is említsünk, hogy tiszteletlen volt ezt felhozni főleg akkor, de amúgy is.



#rokon #család #gyerekvállalás #Nem akarok gyermeket
jan. 16. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem kötelessége megérteni. Neked viszont jogodban áll rászólni, hogy ezt a célozgatást fejezze be. Most.
jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért nem 'védted' meg magad, miért nem mondtad, hogy igen, látod, hogy milyen boldogok a szülők és Te is együtt örülsz velük, de Te ennek ellenére nem szeretnél saját gyereket, szóval ezt a célozgatást be lehet fejezni. Ez miért esett volna neked nehezedre?
jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Sejtés, sejtés hátán...

Ne told túl, ignoráld és kész. Ha nem személyeskedik, akkor nem számít, ha igen, akkor megpukkad, hogy lepereg rólad. Ha meg beáll, akkor kellő iq-val szintén bele lehet és leszerelni úgy, hogy köpni-nyelni nem tud. De csinálni a sejtéshisztit és itt is kelteni az ezredik feszültséget a témában, teljesen felesleges.

jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
"Kedves rokonaim, köszönjük az érdeklődést a szexuális életünk iránt, tesszük rendesen, különösen azt szeretem, ha hátulról töm, akkor szoktam igazán visítani." Ezt a határhúzást egyszer kell megtenned, soha többet nem kérdezik meg. Igaz történet alapján.
jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Jaj, de jó ha az embernek van gyermeke és mennyire rosz lehet annak akinek nincsen" Nem, egyáltalán nem az, ha már így aggódsz; köszönjük az érdeklődésedet! Mindezt nagy mosoly keretében.

Ha tovább ba..sztat,kérd meg, hogy foglalkozzon a maga dolgával és életével, ahogy elnézed, ráférne...

jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, nemár meghátrálj az ilyeneknek, meg te kerülgesd a kását. Kerek perec vágd az arcába a véleményed. Ha ő megteheti, akkor te is. Támadj, hozd kellemetlen helyzetbe, nehogymár a ti magánéleteteken csámcsogjon és a véretek szívja.
jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen mindentjobbantudó hülyéket az idegesíti leginkább, ha úgy teszel, mintha nem hallanád a szövegét. Egyszer megtettem, nagy családi összeröffenés, ritkán látott nagynéni jön, "de miért ilyen hajad, miért nem úgy vagy öltözve, miért ezt eszed, stb.". Mindenkinek mindenre válaszoltam, kivéve neki. Úgy tettem, mintha nem is mondott volna semmit, csak mosolyogtam kedvesen. A sokadik beszólás után már elég mérgesen megkérdezte, hogy "nem hallottad, mit mondtam?". Én annyi mondtam rá, hogy "De." és mosolyogva arrébb sétáltam. Azóta csak köszön, ha találkozunk.
jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyersen meg kell neki mondani hogy ez amgánügy.
jan. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szólok az ilyenre, a második alkalommal visszakérdezek: és NEKED nincs szexuális életed, hogy az enyémmel foglalkozol?
jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
El lehet kezdeni neki felsorolni, hogy mennyire rossz lehet, hogy nem alszanak, állandóan üvölt a gyerek, nem mehetnek sehova a gyerek miatt, nincs szexuális életük stb.
jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!