Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 éves kisöcsém rendkívül...

15 éves kisöcsém rendkívül szemtelen, visszaszól és idegbeteg a számítógépes játékok miatt. Ilyenkor általában lekapcsolom a netet, amíg le nem nyugszik, de egyre jobban elkezdett visszaszólni, úgy, hogy már érik a pofon, vagy a verés. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Borzalmas, mennyire egy kis nyűg lett, bár eleve sejtettem, hogy felesleges volt még őt is bevállalnia anyuéknak, igaz, nem is tervezett gyerek volt. Mindenesetre az utóbbi években a hatalmas pofája és viselkedése többször is megindokolta volna, hogy akkorát lekeverjek neki, hogy a feje leessen a helyéről. Anyuék lusták őt nevelni, csak le van ültetve a gép elé, aztán had káromkodjon a mikrofonjába a gyökér haverjaival, had játsszon agyrohasztó játékokkal.. Ma is ugyanez volt, fogtam és lekapcsoltam az elosztót, utána le is kevertem egyet neki, amikor "kussolj már"-t mondott nekem.
2020. jan. 1. 14:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk inkább a testvéri kapcsolatokba kellett volna, hogy menjen, ha egyáltalán a testvéremnek tekinteném ezt a kis púpot a hátamon a családban.
2020. jan. 1. 14:55
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

1.te magad is jó nagy gyökér vagy,amiért így nyilatkozol a "kisöcsédről"

2.a netmegvonás jó ötlet,ne is add vissza míg nem változtat a viselkedésén

Mellesleg nem az ő hibája,hogy becsúszott.

2020. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert az öcsém, még nem kell szeretnem. :D
2020. jan. 1. 15:24
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Azt a pofont inkább anyádék érdemelnék.

A gyerek csak tengődik, ő nem tehet erről, hogy nem foglalkoznak vele és a haverjai és az interneten látott f#szságok nevelik.

2020. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
gyereket akkor nevelsz ha a tied. te a testvere vagy nem a szuloje
2020. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Teendő: leültetni anyádékat és jelezni, hogy lenne egy kis szülői meló.


De ahogy elnézem, kettőből semmi a szüleid eredménye gyereknevelésileg.

2020. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Te hány éves vagy? 26?🤣
2020. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Remélem, ha felnő teljesen jól beveri majd a fejed, amiért nagyobbként ütögetted :))


Meg gondolom te se szépen szólsz neki, ha az a válasza, hogy kussolj már.

2020. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem törődsz a saját dolgoddal? Piszkálod, cseszegeted, játszod a főnököt, és csodálkozol hogy nem tűri birka módjára? Te verekszel és az öcséd az idegbeteg? Magadat kéne kicsit rendbe tenni.
2020. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
65%

Azzal, hogy kihúzod a neten csak rosszabb lehet, mit gondolsz amikor ezt teszed?

Egyébként meg semmi közöd hozzá mit csinál, nincs jobb dolgod?

Ha ennyire unatkozól akkor kösd le magad úgy mint az unokaöcséd teszi.

Inkább magadat vágd pofán!

2020. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!