Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Úgy néz ki apám szakított a...

Úgy néz ki apám szakított a mostoha anyámmal?

Figyelt kérdés
Most átmenetileg velük lakom(laktam, mert elköltözött), de hát egész életemben együtt voltak, most mi lesz vajon? Úgy érzem megváltozik ettől az életem, mit gondoltok?

jan. 17. 20:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Jó, de komoly a kérdés...kicsit olyan mintha kiszakítottak volna belőlem egy darabot, nem volt olyan kifinomult a kapcsolatunk, de azért csak hatottunk egymásra, sok közös élményünk is volt.
jan. 17. 20:24
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem kefélnék apám nőjével, ez milyen már?! többszörös bűncselekmény
jan. 17. 20:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán még nem teljes a szakítás de úgy néz ki
jan. 17. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát, veszteségélmény, egyfajta gyász, megváltozik az életed, valamilyen szinten elvesztettél valakit, akit szeretsz. Te azért találkozhatsz vele, ha ő is akar.
jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Túléled. Más lehetőséged nincs, nyilván nincs beleszólásod, kivel él apád. És jól gondolod, a változástól megváltozik az életed. Majd megszokod. Az ember körülményei többször változnak az élet folyamán. Ehhez hozzá kell szokni.
jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Anyagilag mi lesz?
jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jön majd más.
jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem teljesen lezárt az ügy....szerintem az anyagiakat tudják tisztázni..:)

Köszi a véleményeket :)

jan. 18. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!