Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki a legkibírhatatlanabb...

Ki a legkibírhatatlanabb rokonotok/családtagotok?

Figyelt kérdés

Miért az?


Hogy kezelitek vagy a család hogy kezeli?



jan. 18. 20:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
En.
jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Az anyám egy nárcisztikus kontrollmániás hisztérika. De már túl öreg a teljes kapcsolatmegszakításhoz. Marad a ritka és felszínes, rövid érintkezés.
jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
99%
Édesanyámnak a két nővérei. Förtelmek de komolyan mondom. Amikor eszembe jutnak, különösen a fiatalabbik közülük, kifejezetten hálás vagyok, hogy nem ő(k) az anyám.
jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Apám két lány testvére. Mikor meghalt a nagyapám (az ő apjuk) jöttek mi az örökség. Nem volt semmi amit tudtak volna, ha néha vették volna fáradtságot, hogy meglátogassák. Majd bosszúból megrongálták a sírt és sorolhatnám napestig.
jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Unokatestvérem 4 éves fia, mert a dackorszakába lépett. Jelenleg őt mondanám kibírhatatlannak, de idővel majd kinövi :D Nekem szerencsém van a családommal, mindenkivel viszonylag jó a kapcsolatom. Húgom idegesít sokszor, úgyhogy vele nem is nagyon beszélek, max telefonon. De messze jobb még ő is, mint egyes emberek akikről a GYK-n szoktam olvasni
jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Az anyám.

Nagyon kiállhatatlan

gonosz, beteg személyiség.

Egész gyerekkoromban

bántott lelkileg és tiltani

akart először az apámtól

utána a mamámtól.

Mivel nem fordultam

el az apámtól és el jártam vele ezért

én " áruló lettem a szemében. "

A húgommal teljesen másképp

bánt és kivételezett vele

mondván hogy ő hűséges volt

hozzá.

A mammámal csinálta

késsőbb a cirkuszt

és mivel én szóba

álltam az " ellenségével

ezért még jobban ram szállt.

Az utolsó csepp az volt

A pohárban amikor a mostani

páromhoz el jöttem konkrétan

elszöktem. Mert ő kényszerített

volna hogy vissza költözzek

hozzájuk és az előző barátommal maradjak. Azóta teljesen megszakadt vele a kapcsolatom

főleg miután a cuccaimat sem adta oda vissza tartotta. És azóta sem hajlandó velem szóba állni teljesen elfordult tőlem 4 éve.

Mivel nem azt tettem amit ő akart és nem képes elfogadni az akkori döntésemet.

jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

Sógorom.

Úgy beszél a nővéremmel meg a két kislányukkal is mint a kutyával. De szó szerint, fütyül a gyerekeknek meg tapsol, a nővéremet birkának nevezi, mindig ingerült és bunkó. Tesóm is nagyszájú, tehát félreértés ne essék, ő sem hibátlan, de a két kisgyerek mellett teljes állásban dolgozik, a házuk és az udvaruk mindig ragyog, a lányok szépen vannak nevelve, a hűtőben mindig legalább 2 féle főtt étel van, hétvégén sütemény. A nővérem ad is magára, tehát nem egy igénytelen, leharcolt, túlsúlyos momzilla. Mindezek ellenére állandóan fikázza a férje, amiért szerinte keveset keres. Másnak ilyen felesége lenne, megbecsülné, de hát ő nem...

Tesóm már gondolkodik egy ideje a váláson. Sajnos előttünk is sok szidást kap ők nélkül, de ha nincs ott senki, fel is pofozza. Anyukám többször rászólt a sógoromra, hogy ne beszéljen állat módjára a tesómmal, mert nem ezt érdemli. Amikor nekem kezdett panaszkodni, hogy a nővérem szerinte csak egy "birka óvónő" akkor hiába az ő házában voltunk, kifejtettem a véleményemet.

jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
És mért tűri ezt a nővéred, 7-es?
jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is szegény anyám. Paranoid, és olyan egészen sunyi és váratlan módon képes megbántani bárkit, ritkán találkozom vele, de többnyire megvisel.
jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%
a nagynéném nagyon hisztis és önző. Igyekszünk a kedvére tenni, de elég nehéz. Sok rosszat tett a múltban apukámmal, a gyerekeivel se foglalkozik annyira, de nagyon szeszélyes és kiszámíthatatlan, és kicsit mindig izgulós, hogy mihez mit fog szólni, vagy éppen miért tesz megjegyzést.
jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!