Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A Család elítél ha idősebb...

A Család elítél ha idősebb lányt viszek haza? 19 vagyok és mondjuk 30-35 éves a lány. Van egy aki nagyon szimpatikus,de aggódom a korkülönbség miatt.

Figyelt kérdés
jan. 31. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim ***** válasza:
91%

A legtöbb szülő totál kiakadna. Hogy a tieid hogy reagálnak, azt értelemszerűen te tudhatod, de mi nem.

Sokatmondó, hogy egy 30-35 éves nőnemű személyt lánynak említesz. Kora szerint régen nem az. Ha viselkedése alapján ez a megnevezés illik rá, akkor nagyon infantilis lehet.

jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 anonim ***** válasza:
96%
Hát ne vidd haza és kész. Majd talán később.
jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/112 A kérdező kommentje:

Olyan jól el tudtunk beszélgetni, szerintem egymas lelki társai vagyunk!

Meg talan nem kell ilyen korba mar feszengeni a szexi temak miatt sem. Arrol is lehet nyiltan beszelni,nem csak halkan,sugdolozva.

jan. 31. 13:29
 4/112 Grizesteszta ***** válasza:
86%
#Hol tartasz azzal a 'lánnyal' Te? Mert ez a mondat(Olyan jól el tudtunk beszélgetni, szerintem egymas lelki társai vagyunk!) arra utal, hogy még igen csak az elején... Egyáltalán , ő is szeretne találkozni a szüleiddel vagy csak Te akarod ezt egyelőre? Mondjuk, én veled is, de a nővel is közölném, hogy nem tartom egészségesnek a kapcsolatot, egy 19 éves fiú és egy min. 30 éves nő nem lehetnek teljes jogú partnerei egymásnak. De egyébként nem szólnék bele, hagynám, hogy a fiam észhez térjen. :)
jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/112 A kérdező kommentje:
AAAaaaaaaa...hát még csak egyszer találkoztunk. Telefonszáma is megvan,meg bejelölt facebook-on. Azóta ott beszéltünk csak. Nagyon szeretnék többet találkozni vele. Annyira okos és szép és inteligens és....aaawwhh..! Kész vagyok! :-)
jan. 31. 13:39
 6/112 anonim ***** válasza:
95%

De azért essen le már a tantusz, hogy még nagyon korai lenne bemutatni a szüleidnek!

Az egy másik kérdés, hogy nyilván együtt laksz a szüleiddel, tehát ha egyszer is elhívod magadhoz a nőt, akkor (ha csak pont nincsen mindkét szülőd házon kívül) szükségszerűen össze kell ismertetned őket.

jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/112 Grizesteszta ***** válasza:
86%

#5: Pont úgy, ahogyan gondoltam:) Ne foglalkozz azzal, hogy mit szólna a család, ugyan is nem lesz mihez hozzászólniuk, és ez így is van jól.:)


Ha nem csak fantáziálsz, hanem tényleg ez a vágyad, akkor ismerkedj fele, hívd randira, stb... Simán lehet, hogy lesz belőle egy rövid viszony( bizonyos nőknek vonzó lehet egy 10-15 évvel fiatalabb fiú) de semmi komoly. Csináld, amit szeretnél, nem lesz gond a szüleiddel, hidd el!


De- ami fontos- tartsd nyitva a szemed, figyeld, melyik az a 17-18 éves lány, aki érdeklődik irántad!

jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/112 anonim ***** válasza:
73%

Nem a korkülönbséggel van baj, hanem azzal, hogy egy ilyen korú nő hol tart, hogy egy ilyen fiatal fiúval egyáltalán mint férfit engedi az életébe?! A nők hamarabb érnek, mint a férfiak, ezért is idősebb általában a férfi egy kapcsolatban. Ott akkor baj van a toronyban.

Ha még nincs gyereke, akkor majd akar..

Lelkitárs, az azt jelenti, hogy hasonló tapasztalatokkal,

hasonló gondolatokkal egymásra

találtok. Mit tud egy 19 éves,

amit egy felnőtt nő nem?

jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/112 anonim ***** válasza:
87%
Majd ha egyutt leszet 6 honapja. Akkor mutasd be amigy csak facebookon beszelgetek nem erdemes
jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/112 A kérdező kommentje:

"Ott akkor baj van a toronyban." :-)


Értem,persze,hogy nem akarom egyből hazacibálni. Csak szeretek jó előre tervezni. Igen még otthon vagyok a szülőkkel. Értem a logikát. Hát az fura volna megkérdezni,nem? Hogy miért ismerkedik fiatalabbakkal.

jan. 31. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!